Wpis z mikrobloga

@pumpkinguy: gram dopiero parę godzin, ale z tego co się orientuję można za 50 golda kupować podpowiedzi gdzie są księżyce. Najpierw skończę fabułę i wtedy po kolei będę węszył po wszystkich mapach jeszcze raz. Chociaż znając życie to pewnie po kilku godzinach się zniechece i porzucę tę grę xD
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: Tak jak piszą najpierw przejdź fabułę a potem maksuj ksieżyce. Ja wczoraj zebrałem 500 (co 250 masz nową bonusową plansze) i póki co ze 4 razy sprawdzałem solucje. Pierwszy raz, żeby się dowiedzieć, że po prostu jeszcze nie mogę zebrać księzyca. Drugi żeby zrozumieć jak się przez lunetę dostaje hajs. Trzeci żeby się dowiedzieć jak zdobywać księzyce za obrazki (ten co mówią, żeby screenshoty robić) i czwarty jak wejść
  • Odpowiedz
@pumpkinguy: więc raczej się da - ja nie miałem jakiś większych problemów póki co - czasem się zdarzy jakiś księżyc gdzie nie wiem jak go zdobyć na początku ale potem do niego wracam i wpadam na pomysł. Albo na mapie z dinozaurem miałem problem z dwoma księżycami. Pierwszego nie wiedziałem gdzie zdobyć (mimo, że był zaznaczony na mapie), a drugi okazało się, że próbowałem robić to co powininem ale nie
  • Odpowiedz