Wpis z mikrobloga

@thexDguy widziałeś kiedyś piramidę maslowa? Prócz żarcia i podtrzymywania zdrowia są tam jeszcze przynależność do grup, hobby, rozrywka. Ronaldo i Messi we dwóch zaspokajają potrzeby dziesiątek milionów ludzi

Pani biolog w swoim państwowym instytucie prawdopodobnie przez całe życie popisała się co najwyżej napisaniem 15 artykułów tylko po to, żeby nie ucięło rządowej subwencji.

Jestem wielkim fanem postępu i nauki. Ale jak zarządza się nauką centralnie, to potem tak się to kończy.
@thexDguy co to zdjęcie ma niby pokazywać?

w sensie sugerujesz, że jak na allegro znajdzie się sprzedawca który będzie sprzedawał w Polsce zasilacze z amerykańską wtyczką to dowiodłeś że sprzedaż zasilaczy trzeba scentralizować? XDDDS
@thexDguy fundusze venture na tym polegaja, że inwestują kasę w dziesiątki bardzo ryzykownych przedsięwzięć licząc na zwrot z tylko jednej / kilku z nich.

a jeśli w swoim zadufaniu faktycznie wierzysz, że czegoś dowiodłeś, to weź poczytaj jeszcze
@thexDguy czy Ty serio wciąż mówisz do mnie o jakimś jednym przykładzie głupoty ludzkiej? Co mnie to obchodzi? Co to ma do mechanizmów rynkowych?

Jeśli serio chcemy gadać o nietrafionych pomysłach to może pogadamy trochę o centralizacji?