Wpis z mikrobloga

Z racji ile złego mi wyrządziły te wynajmy, i nie tylko mi, oraz dlatego że jak wszystko już wróci do normy, to tak samo wrócą do normy prywatki, panieńskie i inne głośne cuda w tych przybytkach.
Oraz dlatego że szczerze boje się nowego wymysłu tych dzbanów z "mieszkaniami na kwarantannę", pytam.
Czy ktoś orientuje się komu powinienem zgłaszać nieprzestrzeganie zakazu prowadzenia działalności wynajmu krótkoterminowego?

Sprawdziłem te najbardziej upierdliwe lokale w moim bloku i te bezpośrednio sąsiadujące ze mną, i w ich kalendarzach większość jest pusta na marzec (ale wciąż można rezerwować bo wiadomo że blokada w systemie to wyższa matematyka i nikt nie potrafi tego zrobić), ale są takie co mają wciąż aktywną rezerwację na 2-3 dni, nawet jutro. Wątpię że ktoś się tam pojawi, ale w razie czego, gdzie to powinienem zgłosić żeby tych ludzi wywalono? (szczególnie jak trafi się jakaś lekkomyślna bananowa młodzież która wykorzystuje obecnie niskie ceny żeby sobie zrobić koronaimprezkę...)

Policja? Sanepid? (do sanepidu się pewnie nie dodzwonię, a i są zajęci teraz ważniejszymi sprawami).

#airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju #warszawa
#airbnbtorak
  • 3