Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#aliorbank #alior to chyba ma inne pojęcie zakładania konta ONLINE. Złożyłem online wniosek, podałem wszelkie dane (numer telefonu na pierwszej z trzech stron do wypełnienia, potem już nie ma więcej miejsca na podanie go). Przelew potwierdzający zrobiony, czekam na potwierdzenie. Dzisiaj przyszło (pic rel), to się próbuję zalogować. Numer do logowania znaleziony w przelewie zwrotnym, fajnie, hasło ma przyjść telefonicznie przy pierwszym logowaniu. To wchodzę na stronę, podaję numer, klikam Dalej i czekam. I czekam. SMS nie przychodzi. Próbuję drugi raz. Nic. Próbuję nawet logowanie dla klientów biznesowych. Też nic. No to dzwonimy na infolinię. Po kilku minutach oczekiwania i weryfikacji jest informacja:
"Nie ustawił pan numeru telefonu dla kodów SMS."
()
A ciekawe gdzie go miałem ustawić? Czy to nie powinien być numer podany przy zakładaniu konta? W trakcie całego procesu było tylko jedno pole na podanie numeru telefonu i tam go podałem. Nawet dostałem wiadomość SMS o otworzeniu rachunku. No ale dobra, to zróbmy to teraz, jak już jestem na linii to czemu nie.
"Zmienić numer telefonu można tylko osobiście w placówce banku."
Super system ( ͠° °)
Potem specjalnie dwa razy przechodziłem cały proces rejestracji nowego konta (do momentu potwierdzenia danych) żeby sprawdzić czy aby na pewno nie ma jakiegoś małego pola na wpisanie numeru drugi raz. No nie ma...

Jeszcze nigdy nie wypisywałem rezygnacji z usługi tego samego dnia co ją otrzymałem ( )
#bankowosc #marudze

PS. Rozumiem zmianę numeru telefonu tylko osobiście, bezpieczeństwo, ale ja nawet konta nie zdążyłem otworzyć w pełni, nigdy nie było nawet pierwszego logowania. Ech...
DarkAlchemy - #aliorbank #alior to chyba ma inne pojęcie zakładania konta ONLINE. Zło...

źródło: comment_1584450160hSWC2t11xFuxQJa6ecdzJB.jpg

Pobierz
  • 3
@DarkAlchemy: Cześć, najprawdopodobniej kiedyś miałeś założoną kartotekę w Aliorze (może bph, meritum lub skoku) i nie był nr telefonu do kodów SMS nadany. To jest najczęstsza przyczyna Twojego problemu.