Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pewien problem, pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją. Od około miesiąca spotykam się z pewną dziewczyną 24lvl. Jest bardzo atrakcyjna, mądra, miła, dobrze nam się ze sobą rozmawia i spędza czas. Z tego co mówi podobam się jej i jest mną zainteresowana. Seksu jeszcze nie było, bo ona chce poczekać natomiast było całowanie, przytulanie i lekki petting. Ostatnio chciałem zeby wysłała mi jakies swoje zdjęcia w bieliźnie i tu problem się zaczyna, bo co prawda wysłała mi zdjęcia w bieliźnie i bez, ale nie swoje tylko jakiś randomowych lasek z internetu. Z jednej strony podoba mi się, że nie jest zazdrosna, ale z drugiej strasznie mnie to zaskoczyło. Mieliście kiedykolwiek taką sytuacje, żeby kobieta z która się spotykacie wysyłała wam zdjecia innych lasek?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 20
OP: @joolekk: a wiesz z jakiego powodu wysyłała zdjecia innych kobiet?
@sorhu: no właśnie... jak zapytałem to usłyszałem coś w stylu, że ona mi wysyła takie fajne zdjecia,a ja jeszcze narzekam
@Sikorka2017: ale ja już ją widziałem w bieliźnie i częsciowo bez, wiec nie rozumiem w czym problem?
@Do_it: wiekszosci kobiet z którymi sie spotykałem nie podobało się to, że patrze na inne
@jkca: to, że
@AnonimoweMirkoWyznania: @Sikorka2017: ma rację, pewnie dziewczyna nie ma do Ciebie aż takiego zaufania i w sumie jej się nie dziwie. Ty piszesz, ze widziałeś ją już częściowo w bieliźnie więc nie rozumiesz jaki ta dziewczyna ma problem - co innego jest pokazanie się komuś w bieliźie a co innego wysyłanie swoich fotek w bieliźnie - tym bardziej, ze wy nie jesteście ze sobą rok tylko spotykacie się od miesiąca więc
@Antek_co_chodzi_bez_majtek: powiem tak... A trochę żyje już na tym świecie... Nie polecam wysyłania nudeskow, chociażby nie wiem jakie iloveu było między wami. Na koniec związku potrafi mega gówno wyjść z człowieka :(

@AnonimoweMirkoWyznania: a ty nie marudź tylko ciesz się chwila:) jak będziesz dusił o TO, to tym bardziej laska będzie na NIE. Mi by się czerwone światło uruchomiło po co ci to skoro masz na żywo i możesz podotykać.