Wpis z mikrobloga

@JEST-SUPER: Też mam paru kumpli co latają po kraju u dziada. Niestety większość z nich ma tylko wykształcenie gimnazjalne, bo się nie chciało nawet pójść do zawodówki. Praca po #!$%@?, jedną nogą na cmentarzu drugą w kryminale. Ciągle presja czasu, jebnięci spedytorzy zwłaszcza na EU. Poza tym minimalna na papierze, reszta w "diecie". 10 k całe prawko z testami i badaniami.
@JEST-SUPER: ale przecież on ma racje? ja pracuje w branży i widzę ilu kierowców teraz nie chcę jechać wiem też ile pielęgniarek poszło na L4 zamiast pracować teraz kiedy ich SŁUŻBA jest najbardziej potrzebna. Szanuje takich kierowców bo bez nich naprawdę byś nic nie miał i logistyka by padła, a też mogą #!$%@?ąć wszystko i pisać na mirko pierdoły jak ty.
@niepoprawny_marzyciel: #!$%@? ma a nie rację. Wystarczy całkowicie wyeliminować dowolny zawód niezwiązany z rozrywką i gospodarki się sypią
- znikają chemicy - nie mamy leków, żywności itd
- znikają górnicy - nie ma ogrzewania, prądu itd.
- znikają informatycy - cofamy się do czasów sprzed rewolucji przemysłowej albo i gorzej
- znikają pracownicy oczyszczalni ścieków - toniemy w gównie
- znikają lekarze - zdychamy na choroby praktycznie na ulicach
- znikają
@niepoprawny_marzyciel praca pielęgniarek to nie jest 'służba'. Pracownicy OCHRONY zdrowia też mają rodziny i tak jak wszystkim przysługuje im prawo do wzięcia wolnego na opiekę nad dziećmi. Do tego znaczna część pielęgniarek jest w wieku 60+ czyli w grupie ryzyka i powinny zostać w domach.
Inną kwestią jest że pielęgniarki i lekarze rezygnują z dodatkowych prac w innych szpitalach żeby nie roznosić epidemii, dopiero teraz zobaczymy jak nasz system opieki zdrowia jebnie
@niepoprawny_marzyciel zresztą typie co porównujesz kierowcę który siedzi sobie w kabinie przez 90 procent czasu pracy i nie jest narazony na kontakt z ludźmi do pielęgniarki która na dyżurze ma kontakt z wieloma wydzielinami ludzkiego organizmu. Mam nadzieję że jesteś trollem bo nie można być takim dzbanem