Wpis z mikrobloga

@fortySeven: puls zawsze zmierzysz i to zdecydowanie lepiej pasem piersiowym, który sobie łączysz z zegarkiem. Nie wiem na ile ten Samsung w ogóle się nadaje do sportu, ale jeśli ma gps i jakiś tam moduł sport to powinno być git, do tego najwyżej dokupisz sobie pasek jak stwierdzisz, ze chcesz zacząć biegać na tętno.
@fortySeven jeżeli chcesz biegać i pracować nad czasem to tylko zegarek sportowy Garmin, Suunto, Polar. To są zegarki stworzone przede wszystkim do sportu, Samsung jest przede wszystkim Smartwatchem i ma funkcje sportowe. Dpkładność GPSa w zegarku sportowym jest dużo wyższa, a to jest wskazane kiedy myślisz o ambitnym bieganiu. Biegam od 6 lat, zaczynałem od zegarka Garmin 310XT który jest mega jeżeli chodzi o trening biegowy. Jak kupowałem po nim Garmina Fenixa
szczypek45 - @fortySeven jeżeli chcesz biegać i pracować nad czasem to tylko zegarek ...

źródło: comment_1584426049CjZ5LW8bBWOYp934hfKaR9.jpg

Pobierz
ja chcę przebiec 5km w 25 minut


@fortySeven: to nie kupuj zadnych zegarkow, tylko pas napiersiowy po BT i podepnij go do telefonu.

Jak koniecznie ma byc zegarek, to zastanow sie jakie funkcje smart chcialbys na nim miec/uzywac. Tylko faktycznie uzywac, a nie jarac sie nimi 2 dni po zakupie, a nastepnie nigdy wiecej nie wlaczyc.

Wtedy mozna cos wiecej podpowiedziec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fortySeven: jak masz swoje trasy, znasz ich dystans olej sportowy zegarek. Miałem Polar vantage m, sprzęt fajny ale dla amatora to za dużo. Mam swoje trasy i biegam z gshock i też mi jest dobrze. Tak jak przedmówcy. Jak chcesz bardzo puls mierzyć to kup pas HR z Ali (Megane do dostania za 70 zł) i podłącz do telefonu.