Wpis z mikrobloga

Koronaświrus z tymi dziećmi, co to w domach siedzą a nie w przedszkolu. Mają 4 i 2,5, a już się organizują w oddział terrorystyczny przeciw rodzicom. My z żoną musimy pracować zdalnie. Nikogo do pomocy. A one całe mieszkanie dla siebie.

Dzień 1:
1. Nasikane w kilku miejscach, w tym na łóżko - koc, pościel, kołdra, prześcieradło i ochraniacz na materac do prania.
2. Szklanka wody wlana do środka oczyszczacza Sharp ()
3. Sto awantur i buntów, tak jak ten ze zdjęcia, na klatce budynku.
4. Wywrotka w kałuży, wszystko w błocie.

#!$%@?, to nie wirus mnie wykończy. A to dopiero 1 dzień.

#koronawirus #dzieci #koronaswirus #zabijciemnie
Pobierz
źródło: comment_1584400186vd8BRvcfqOpanivNWO3XAO.jpg
  • 11
@sroobeush: z buntem też nie ma co przesadzać - one odkrywają siebie po prostu :p
No, może to starsze bardziej by już było buntownixze :D

Punkt 2 rozumiem. Nasz dwulatek też nadmiernie soe oczyszczaczem interesuje. Szczęśliwie tylko zamyka ciągle klapkę, Wasze dziecie ma ciekawsze pomysły

Z jedynka to hmm.. Trochę mnie to dziwi mimo wszystko :p dwulatek jeszcze, ale 4latek nie pójdzie do Was czy sam nawet do WC, tylko dla
@agaja oczywiście, że oboje wiedzą gdzie się robi jedynkę i dwójkę. To jest może jakaś forma protestu, że musimy się kilka h skupić na pracy. Ale ostatnio 4 latek leciał do łazienki, bo mu się chciało. Wyraźnie mówił, że idzie siku. Myślę sobie - spoko, ogarnie. Wchodzę do łazienki za 20 min, a tam nalana kałuża za kiblem, więc musiał go ominąć i celowo tam nalać. Idę do niego, pytam co się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sroobeush: dzban roku jesteś, jak rodzice nie patrzą dzieci się jeszcze gorzej zachowują zawsze tak było jest i będzie. Przestań tłumaczyć guwniaki 3 szybkie i się naucza i solidarnie od obojga rodziców. No chyba że siedzisz po uszy w g i Ch możesz powiedzieć w domu poza tym że tak kochanie rachunki już zapłaciłem a że śmieciami zaraz pójdę.