Wpis z mikrobloga

Szumowski twierdzi, że do końca tego tygodnia spodziewamy się 1,5 tys. zarażeń, a następnego - 10 tys. I tak dojdziemy do masówki za chwilę, więc na jaką cholerę rujnować przy okazji gospodarkę?! Przecież on sam mówi, że potem ten wirus sezonowo będzie krążył. Mamy niszczyć gospodarkę po to, by trochę spowolnić liczbę zachorowań?
#koronawirus
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rorf46: Co by rząd nie zrobił to wam nie bedzie pasowac. To w was jest problem. Nauczony doświadczeniem nie będę dyskutował tylko słusznie zagłosuje.

Ciesz się tym co jest mimo, ze nie jest wzorowo, jakby rządziło po czy inne nowoczesne to by był teraz b----l jaki ci się nawet nie śnił.

Za granicą ludzie chwalą postawę i ruchy Polski ale zawsze się znajdzie opozycja za jajo, która będzie stawać w
  • Odpowiedz
@Kruszec: w dupie mam kto rządzi. Wiem, że pisiorów nie interesuje gospodarka, ale to jest coś istotnego, wiesz?

PS. To, że się przyznałeś do tego, że jesteś pisowcem jest dyskwalifikujące
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: nigdy nie zaglosowalem na pis ale jasnym jest, ze zawsze bede popieral bardziej stronę, ktora nie jest antypolska i nie zaczyna dnia krzyczac "chlew obsrany gównem".
  • Odpowiedz
@Kruszec: po, nowoczesna i lewica są antypolskie? Jebnij się w łeb dzbanie.

Pewnie nie wiem dużo o gospodarce w przeciwieństwie do pisowca-socjalisty, ale wiem tyle, że mocno rujnujemy ją w tej chwili i wygląda na to, że rząd nie ma jakiejkolwiek alternatywy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: wszystkie kraje bedą miały problemy z gospodarką z powodu pandemii, co ty bys chciał, zeby zrobili to co w UK czy, zeby bóg zszedł z nieba i cudownym dotknieciem palca uratowal gospodarke?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: to s--------j szczekac z psami dalej, wybory jasno pokazują, co Polacy wolą. Na pewno nie chlew obsrany gownem neuropy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: a ja bym nie chciał, nie mozna zrobic wiekszej glupoty w tej sytuacji niz robi UK, przekonasz sie z czasem, tylko sie nie zesraj z nerwow.
  • Odpowiedz
@Kruszec: chlew obsrany gównem to zrobili z tego kraju pisowcy. No i niestety stare próchna i beneficjenci socjalu na nich głosują - taki urok demokracji

Kto to jest „wy”? Ja nie jestem żadnym politykiem partii opozycyjnej, więc mam to w dupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: pisowcy mają o tyle rigczu wiecej, ze nie odwazyli by sie napisac "chlew obsrany gownem" na swoj kraj. Tak pisac potrafi tylko sflustrowany, oderwany od koryta, antypolski motłoch. Jakby nie patrzec, gorszego sortu.
  • Odpowiedz