Wpis z mikrobloga

@devx97: tak, jak wrócisz z Niemiec to idziesz na kwarantannę. Siedzis na dupie w domu i używasz zakupionego papieru toaletowego. Jeśli wyjdziesz z domu i Cię złapią musisz oddać 5,000 zł albo dwie rolki papieru toaletowego. Jak skończy Ci się papier to przegrywasz i idziesz do więzienia.
Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@devx97: Holandia wiem, że otwarta bo mam niedaleko. Trzeba mieć na uwadze, że może się to zmienić w kilka godzin i potem będzie problem jak się już w drodze będzie więc ci co mają jechać niech już lepiej jadą.
  • Odpowiedz
Na razie nie ma żadnych zakazów wjazdów. Nam kazali się uwijać jak najwcześniej ale nie myślę że jeszcze tydzień czasu przynajmniej zostaną otwarte bo szparagów nie ma kto zbierać u mojego Helmuta pracuje dwieście osób i jak by zamknęli to jest w d.. W podejrzewam że takich gospodarstw jesr na peczki
  • Odpowiedz
@Buraczanmagnezu: Wiesz ile zakładów tu pozamykali. Tysiące osób w domu a granice zamknięte są wszystkie tzn kontrole są jak nie masz uzasadnionego wjazdu to nie wjedziesz najlepiej jak masz meldunek. Ale to mi mówił kolega z pracy nie wiem czy miał wiarygodne źródło, ale to Niemiec i raczej z TV lub neta.
  • Odpowiedz
Pomysł teraz od końcówki marca zaczynają się zbory szparag narodowej potrawy Niemców gdzie pracują Polacy mój Helmut mowil że może wysłać zaświadczenia umowy i o zameldewowaniu ale mówił że na tą chwile niekonieczne więc mówię jak to wygląda
  • Odpowiedz