Wpis z mikrobloga

@Pabi77: Daj znać co dalej, zwłaszcza co z dotarciem do miejsca kwarantanny. Przypuszczam, że jedziesz głębiej w Polskę. Życzę zdrowia, ale jednak zanim dotrzesz do swojego celu to możesz odwiedzić kilka miejsc. Nie jest to jasne proceduralnie. Daj znać co i jak, to będzie cenna informacja.
  • 3
@JohnMaxwell: Jasne. Mam zamiar relacjonować każdy dzień kwarantanny :) zwłaszcza procedury sprawdzania czy się jej przestrzega. Ogólnie będę jechał bez odwiedzani czegokolwiek co nie muszę. No i jakaś drzemka w samochodzie bo zmordowała mnie jazda i czekanie już 2h na granicy. Kawałek dalej są namioty do izolowania chorych. Propsuję.
  • 0
@Majic: Zaraz wypytam funkcjonariuszy jak to prawnie wygląda i wrzucę tu jak będę wiedział co i jak. Teoretycznie jakiś czop może właśnie podrzucić kogoś na PKP i elo
  • 8
@Rymcymcymw @JohnMaxwell przekroczyłem bez problemu - nie licząc oczywiście ~2,5h czekania na wypełnienie jednej kartki A4... później cisnąłem wyboistą osiemnastką. Aktualnie zjechałem z autostrady zdrzemnąć się chwilę w furze (zdala od ludzi!). Później wrzucę wpis jak to całość wyglądała i jak w praktyce wygląda cała procedura. Mały teaser: czar z pierwszego wrażenia prysł!