Wpis z mikrobloga

@miss_swiata Chyba jakaś z Kazachstanu. Używasz Chrome (tylko na tym testowałem) ? Musisz wybrać tyle plików ile wcześniej zaznaczyłeś walut. Jeśli masz tylko 1 plik to odpowiedz w pierwszym pytaniu że rozliczasz się w tylko 1 walucie.
Z Kazachstanu jest KZT. Słabo to wygląda, jak jest pomyłka już w nazwie, to czy dobrze policzy? Na Mozilli przy wybraniu jakigokolwiek pliku, nie uploaduje go. Albo tego nie widać. W każdym razie przycisk wyślij jest nieaktywny
@andrut1291: Po 1 dzięki wielkie, wspaniała sprawa, zdecydowanie ułatwia robotę :) ale mam pytanie na jakim etapie są robione zaokrąglenia? Dla pożyczek w EUR liczone na piechotę turnover * kurs walut = X, wyliczony i podany przez Ciebie przychód/dochód = X - 2,31 zł. Jak zaokrągliłem turnover do 2 dziesiętnych to różnica mi wychodzi już tylko 1,67 zł. Nie mam nic przeciwko temu, że mój dochód wychodzi ciut mniejszy ( ͡
@Jerzy_Spadkowsky Zaokrąglenia są robienia na samym końcu przy obliczeniu wszystkich pozycji przychodów i podatku. Inny sposób zaokrąglania każdej pojedynczej transakcji i to z małymi przychodami pozbawiony jest sensu, bo w skrajnych przypadkach zaokrąglanie podatku prowadziło by do tego,że podatek do zapłaty z pojedynczej transakcji mógłby wynieść 0 PLN. Pond to jeśli zaczniemy zaokrąglać każdą pozycję, to wynik który otrzymamy nie będzie zgadzał się z tym co nam wysyła mintos przez maila jako
@andrut1291 Przy próbie wysłania pliku xlsx za każdym razem zwraca, że nie jest to poprawny plik excel. Mimo to można to wysłać ale wtedy można patrzeć w nieskończoność w pulsującą kulkę. ;)
Żeby nie było łatwo sprawdzane na Operze i Edge.