Wpis z mikrobloga

Widziałem ten projekt, nawet na niego zagłosowałem :D


@Sleepypl: dla mnie zmarnowany slot w Ideas, no ale jak widać są ludzie, którzy tęsknią za tym motywem. Ja w tym roku dostanę statek piracki z Creator oraz Zatokę piratów z Ideas. Miejcie i wy wariaty coś na ogrzanie duszy xD
  • Odpowiedz
@damw: Bez tego drugiego komentarza to byś nie przeżył, no nie? Nie mógłbyś wytrzymać bez oznajmienia jak to ty bardzo nie lubisz Bonkli gdy ktoś coś o nich napisał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bez tego drugiego komentarza to byś nie przeżył, no nie? Nie mógłbyś wytrzymać bez oznajmienia jak to ty bardzo nie lubisz Bonkli gdy ktoś coś o nich napisał ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@CountGingerbreadIsBackInAction: wydaje mi się, że mikroblog jest właśnie od dyskutowania i wyrażania swojego zdania? A przecież pisząc ten drugi komentarz (o którym wspomniałeś) nikogo chyba w nim nie uraziłem/obraziłem?
Tym bardziej, że już od dawna
  • Odpowiedz
@damw: Poprawa w porównaniu z zeszłym rokiem jest, to ci przyznam i chwała ci za to. Ale nadal, narzekanie o zmarnowanym slocie podczas, gdy jeszcze nawet nie ogłosili zestawów, które zamierzają z tego wszystkiego wydać, jest przynajmniej zabawne. Do fazy recenzji przez ekspertów przeszły raczej wszystkie zestawy, które miały 10000 wspierających (jeśli się mylę, możesz mi to udowodnić, przyznam się do błędu). Ten zestaw nie zabrał miejsca żadnemu innemu, ludzie normalnie
  • Odpowiedz
Poprawa w porównaniu z zeszłym rokiem jest, to ci przyznam i chwała ci za to. Ale nadal, narzekanie o zmarnowanym slocie podczas, gdy jeszcze nawet nie ogłosili zestawów, które zamierzają z tego wszystkiego wydać, jest przynajmniej zabawne.


@CountGingerbreadIsBackInAction: napisałem o zmarnowanym slocie przy założeniu, że wybrali by ten zestaw i go wyprodukowali. Ludzie są różni i różne rzeczy im się podobają. Dlatego napisałem wcześniej:

dla mnie zmarnowany slot w Ideas


bo
  • Odpowiedz
@damw:

Rób/uważaj co tam tylko chcesz. Całą dyskusję Ty zacząłeś a nie ja, więc Ci odpowiadam na twoje pytania. I chyba wychodzi na to, że jesteś jakiś uprzedzony, bo rozmawiałem z @Sleepypl i on chyba nie potraktował tego jako jakiegoś rodzaju atak czy coś w tym stylu (a przynajmniej tak sądzę po plusie który dał), a czepiłeś się Ty mnie xD


Nie mam prawa odpowiadać za OPa, więc ten wątek pominę.
  • Odpowiedz
Mamy wspólną przeszłość jeśli chodzi o dyskutowanie, ciągle mam w pamięci, co pisałeś kiedyś, ty też być może pamiętasz, co ja pisałem,


@CountGingerbreadIsBackInAction: wszystko to doskonale pamiętam.

więc twój komentarz odczytałem jako kolejne, publiczne okazanie niechęci względem tego samego. Jeśli tak nie było, a komentarz nie był na poważnie, miał być humorystyczny, to pardon. Miałem jednak podstawy, by uznać, że taki nie był.

No miałeś podstawy, ale ja serio mówiłem, żebyście
  • Odpowiedz