Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie coś trafi.
Nie, szpitale nie są przygotowane, brakuje łóżek, lekarzy, sprzętu medyczno ratowniczego
Nie, nikt nie robi kontroli na granicach, nawet obecnie co jest zgłaszane
Nie, rząd nie podjął żadnych środków by nam zapewnić bezpieczeństwo, gdyby nie te 35 mld z UE to była by tragedia, już teraz w samej gastronomii szykuje się burdel przez to że jest kwarantanna

skończcie pisać kłamstwa jakoby ten rząd był super świetny, bo potwierdzone jest że nawet nie zrekompensują kryzysu gospodarce jak niemcy u siebie [500mld euro, to jest ponad 1bilion złotych, proszę, macie 5 minut, wskażcie mi jaką kwotą polski rząd zasili tych co ucierpią na tym że przez 4 lata nie dostosował prawa pod sytuacje zagrożenia, nie obchodzi mnie platforma bo oni to zmieniali aktywnie i gdyby nie to to zapewniam was że dzisiaj sytuacja byłaby JESZCZE GORSZA]

każdy kto popiera pis powinien mieć wyrok, bo działasz na szkodę nas wszystkich w sytuacji kiedy u władzy są populiści i bezczelni kłamcy

#polityka #koronawirus #epidemia #neuropa #4konserwy #wybory
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale przyznajcie proszę otwarcie że wam naprawdę nie zależy na polsce, bo nie widzę powodu by się oszukiwać, dosłownie nikt kogo znam a jest patriotą nie bagatelizuje problemu i jest wkur...ny na ten rząd bo widzi że sytuacja jest beznadziejna

jedyne co mnie zastanawia to skąd w narodzie 8mld debili
  • Odpowiedz
aha i jeśli cudem ten tępy rząd wyjdzie z jakąś kwotą rekompensaty, to najpierw się upewnijcie komu ją wypłacono, bo to już nie pierwszy raz jak te komuchy bezczelnie kłamią
  • Odpowiedz