Wpis z mikrobloga

Myślicie, że powinnam iść na zwolnienie lekarskie? Jestem w ciąży, pierwszy trymestr. Mam kontakt z bardzo wieloma osobami, szczególnie w ostatnich dniach (jestem pielęgniarką w prywatnej przychodni, pracuję zarówno w zabiegowym, jak i na rejestracji). Czuję się dobrze, ale z drugiej strony nie wiem czy chcę ryzykować. Rozmawiałam z szefową i ona twierdzi, że nie wyobraża sobie abym szła teraz na zwolnienie bo będzie już totalny sajgon w pracy. Rozmawiałam z mężem i on wręcz się ze mną kłoci, zę powinnam iść na zwolnienie.
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marta_am: mówią tak bo brakuje piguł i ratowników, a tu im się jeszcze rejestracja sypie. Uciekaj stamtąd w p---u, to nie twój problem że jest pandemia i nikt sobie z nią nie radzi. To straszne jak się naraża pracowników na pierwszej linii i do tego ma sie ich w dupie wiedząc ile robią
  • Odpowiedz
@Zuler Reasumując, Obawiam się, że stres w pracy i przemęczenie może być większym zagrożeniem niż sam koronowirus. Wydaje mi się, że trudna sytuacja nas dopiero czeka...
  • Odpowiedz
#widzew Tak swoją drogą to niezła chujnia się szykuje. Prawdopodobnie rozgrywki zostaną anulowane. Widzew zostanie w 2 lidze a ŁKS w ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: Bylam z samego rana u ginekologa, ten wypisał mi zwolnienie L4. Idę na zwolnienie, nie będę się przejmowała szefową, która moim zdaniem powinna zamknać przychodnie. Szczególnie, że przychodnia nie świadczy świadczeń w nagłych przypadkach ale jedynie planowane wizyty oraz badania. Które zawsze mozna przełożyc na inny czas.
  • Odpowiedz
@marta_am: Zamykają mnóstwo przychodni. Nawet LUXMED do odwołania, nie robią badań na cito, odwołują wizyty i badania różne, także prędzej czy później i tak zamknie ;)
  • Odpowiedz