Wpis z mikrobloga

ponieważ użyszkodnik @Kapitalista777 jak prawdziwy bolszewik cenzuruje komentarze pod tym swoim wpisem:

https://www.wykop.pl/wpis/47989379/mamy-tu-znalezisko-o-tym-jak-posel-po-wrzuca-fake-/

przeklejam stamtąd mój wycięty cenzorsko po bolszewicku komentarz:

-------------------------

ze wszystkich 50 "zakopów" mamy jeszcze innych działaczy #neuropa.ru:


, spere

to trzęśliby się się z podniecenia, aż by im partyjne plakietki poodpadały.


@Kapitalista777: zróbcie sobie screena z tej mojej wypowiedzi na przyszłość, pozwalam kopiować, bo mi się nie chce tłumaczyć tego za każdym #!$%@? razem

nie jestem i nigdy nie byłem działaczem żadnej partii, organizacji politycznej, stowarzyszenia

Ostatnie wybory były pierwszymi w jakich brałem kiedykolwiek udział, wcześniej byłem apolityczny, i w sumie dalej będę, gdy Kaczyński zemrze i wyciągnie w trumience dziurawe trzewiki, a PiS się rozpieprzy

Gdyby Platforma miała szansę odsunąć bolszewików z PiSu od władzy - zagłosuję na Platformę
Gdyby SLD miała szansę odsunąć bolszewików z PiSu od władzy - zagłosuję na SLD
Gdyby PSL miała szansę odsunąć bolszewików z PiSu od władzy - zagłosuję na PSL

- bo wszyscy oni już wcześniej rządzili, i nigdy, nawet postkomuchy z SLD, nie poważyli się zrobić zamachu na ustrój państwa, na demokrację w Polsce, na Konstytucję, na prawo - jak jedyny w ostatnich 30 latach zrobił to bandycki autorytarny PiS, który niszczy kraj

to nie oznacza że jestem stałym wyborcą którejkolwiek z tych partii - gdyby jakiś całkiem nowy proeuropejsi prozachodni twór miał szansę rozjechać PiS - zagłosuję na nowy proeuropejski twór, i będę im życzył powodzenia

Albo gdyby "wykopowa Neuropa" (cokolwiek to znaczy) zorganizowała partię która miałaby szansę odsunąć Kaczyńskiego od władzy - głosowałbym na wykopową Neuropę xD

------------------

koniec mojego cytatu

#polityka #bekazpisu #4konserwy #kapitalista777bolszewik
  • 8
@yuim @spere Będę odpowiadał na te wasze wpisy, w których staracie się być "merytoryczni", będę je cytował, ale nie pozwolę na wzajemne plusowanie się i wykopywanie na wzór, o którym piszę w pierwszym poście.

@yuim: Przecież odpowiedziałem na Twoje argumenty. Jak piszę wyżej- będę odpowiadał na to, co piszecie, nie pozwolę jednak na standardowe zwoływanie się do plusowania, czym zalewacie politycznie cale Mirko, o czym pisze wyżej


Przecież napisałem wprost- nie
@Kapitalista777: nie bawię się w przedszkole, że ty mnie wołasz tam, po czym wycinasz wszystkie niewygodne odpowiedzi,

po drugie wszelka dyskusja z tobą mija się z celem, jeśli:

nie będzie partyjnego zwoływania się


nie czytasz że oznajmiam że jestem apolityczny, nie należę do żadnej partii, stowarzyszenia, organizacji
@spere: Jesteś "apolityczny"? Zadałem Ci pytanie odnośnie tego, ile razy głosowałeś na Platformę. Tylko szczerze. Sam przyznałem się do jednego przypadku. A na PiS potrafilem nie głosować nigdy.

Wy z kolei wyśmiewacie PiS, sami głosując, #!$%@?, na PO XD Na partię, która jako pierwsza zaproponowała rozszerzone 500+. Co za dno.

Mój komentarz:

Przeczytaj, co Ty piszesz. To już nie niechęć czy bycie przeciwnikiem, a rodzja sekty (o co tyle razy przez
@yuim: może zapytamy @Kapitalista777:
Nie wzbudziło Twoich podejrzeń to, że:
1. Użytkownik już z pewnym stażem, który zapewne wcześniej dodawał już obrazki na wykop, tym razem dodał ścieżkę do pliku?
2. Stosuje tagi z forów internetowych [img] [/img]?
3. Nazwa użytkownika to BiuroPoselskieNowoczesna?