Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki, siedzę sobie w trasie, okazalo sie, że zjeżdżam do kraju dopiero 9 kwietnia, mam przed sobą McDonald i darmowe WiFi, chcę pobrać kilka filmów na netflix, żeby później obejrzeć offline. Proszę o dobre tytuły seriali i filmów. Wspomóżcie szofera w 5 tygodniowej kwarantannie. #netflix #trucker5000 #zycietruckera
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emcter: nie stoję, jest robota, ale z racji epidemii, wolę nie wracać do kraju, niz mam być przyczyną kolejnych zachorowań. Mam swoją kwarantannę w swojej budzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zpord: nie przeraża mnie to, wolę w ten sposób, niz mam wracać na swoje osiedle i stanowić zagrożenie dla sąsiadów, tu mam izolatkę. Nie widuje ludzi, rozładunki załadunki wszystko w odstępie 2 metrów i rekawiczki oraz maski. W zapasie mam 5 litrów płynów do dezynfekcji i 20 maseczek. Latam benelux Niemcy. Moja decyzja o braku zjazdu. Nie chcę narażać rodaków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: od 3 lat robię u Niemca, jeżdżę w systemie 2 na 1, czasami zdarza sie zostać dłużej, teraz sytuacja szczególna, wolę nie ryzykować dla najbliższych, ile się da, przeczekam, przekoczuję w budzie.