Wpis z mikrobloga

#syria #syriaspam
Erdogan miał nadzieje wywołać chaos w Europie przy pomocy uchodźców, jakieś refuges welcome i tym podobne bzdury, ale pojawił się potężny #koronawirus, kraje pozamykały granice i wszyscy włącznie z mediami mają w dupie uchodźców bo są ważniejsze problemy a on został z dużymi skupiskami ludzi na swoim terenie podczas pandemii. Perfect timing XD
Pan_Kielonek - #syria #syriaspam
Erdogan miał nadzieje wywołać chaos w Europie przy ...

źródło: comment_1584196880RppM8Mr2sN4Zzh0u4oUitS.jpg

Pobierz
  • 51
@Jerzy_Kudelski: ja wiem, że dla przeciętnego wykopka, każdy nie-europejczyk jest czarny jak Senegalczycy, ale Syryjczycy, Irakijczycy, Turcy i inne ludy tureckie, są często bielsi niż niektórzy Hiszpanie, albo Włosi xD

poniżej zdjęcie syryjskiej rodziny, niektórzy Syryjczycy przypominają np. Polaków z ciemnymi włosami xD

no i ludy tureckie =/= ludy arabskie
niochland - @Jerzy_Kudelski: ja wiem, że dla przeciętnego wykopka, każdy nie-europejc...

źródło: comment_1584205048tfDDZq9unjHQHkc0q4fHzX.jpg

Pobierz
Turek mieszał w Syrii i kilka zamachów w Turcji położyło trochę turystykę. Potem nadal mieszał a teraz przyszedł wirus i dobije będąca w dołku turecką turystykę. Chyba Sułtan troszkę nie pomyślał.

"Turystyka odpowiada za ponad 4 proc. tureckiego PKB. Branża zatrudnia ponad milion ludzi, ok. 7 proc. pracującej populacji. Między 2001 r. a 2014 r. dochody z turystyki potroiły się, osiągając rekordowe 34,3 mld dolarów. W 2012 r. Stambuł dołączył do pięciu
m.....g - Turek mieszał w Syrii i kilka zamachów w Turcji położyło trochę turystykę. ...

źródło: comment_1584205770somXav8hVkJ75EdTbuH2pv.jpg

Pobierz