Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub #cbd #thc #marihuana #kiciochpyta

Mirki o #!$%@? chodzi, że w każdym sklepie z CBD jest napisane:

"Hermetyczne opakowanie z zamknięciem strunowym
produkt przeznaczony dla osób pełnoletnich
produkt nieprzeznaczony do spożycia i palenia
Dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za zawartość w przypadku naruszenia plomby."

To w końcu można palić CBD czy nie? XD
To jakieś zabezpieczenie prawne czy sprzedają jakieś podróbki jak sztuczne owoce? xd
  • 9
@Kopamatakawapl: tak jak z dopalaczami - nie wiedzą co sprzedają, więc tak się zabezpieczają. To są konopie przemysłowe, włókniste, więc tam jest więcej substancji smolistych i syfu, niż zalet płynących z cbd...
@Zaroowski: rozwiniesz temat? Sam się zastanawiałem czy to nie jest tak, że kupię takiego jointa, wyjaram i wyląduje na OIOMie, jak po dopalaczach. Bo to na nich są zwykle takie ostrzeżenia. Jak je zobaczyłem to się przestraszyłem, a na sklepach internetowych widzę, że na każdym joincie jest taki napis. Jeśli to kwestie prawne to spoko, gorzej jeśli dosypują tam jakiegoś domestosa czy coś.
@Kopamatakawapl: podbijam temat, bo mam nadzieję, że to tylko prawne zabezpieczenie. Chętnie bym spróbował takiego jointa, co to jest to całe cbd, ale boję się przez te kojarzące się z dopalaczami ostrzeżenia, że będzie tam dosypany jakiś kret czy coś i mnie zmiecie z planszy.
@Kopamatakawapl: Chodzi o to żebyś przypadkiem po zerwaniu plomby nie wrzucił tam marihuany. Susz CBD nie jest zbadany przez sanepid (nie ma takich wymogów) i dlatego nie można podać, że jest on bezpieczny do spożycia. Produkty zawierające CBD nie są sklasyfikowane ani jako suplementy ani jako leki, nie są w ogóle sklasyfikowane. Trochę też przez fakt że są produkowane z konopi mogą być i są traktowane jako produkty mające potenciał o