Wpis z mikrobloga

jEsTeŚmY gOtoWi

Ile to gówno warte? Przecież to spirytus techniczny zwykły z gliceryną.

Przypominam, że mówimy o państwowej spółce (jej psim obowiązkiem jest dostarczenie tego produktu w normalnej cenie), której zlecono produkcję wiele tygodni za późno - chora cena.

Tego pisowskie trolle (tak bardzo aktywne od 3 dni) nie wstawią.

Tywin_Lannister - jEsTeŚmY gOtoWi

Ile to gówno warte? Przecież to spirytus techniczn...

źródło: comment_1584184533DRPNHJmqPnsfDnkfCHawBs.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
A moim zdaniem to dobra cena. Jakby był po 5zl to Janusze wykupywaliby to paletami i gowno byśmy byli w stanie kupić.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Przecież to dobra cena za 5 litrów płynu w obecnej sytuacji. Za darmo mieli rozdawać bo pAńStWoWa FiRmA? Żele w drogeriach chodziły po 5 zł za 50 ml, a tutaj masz 100 buteleczek 50 ml za 95 zł. Sprzedają w baniakach 5l bo takie mieli do produkcji płynów do spryskiwaczy, a to jest na tych samych taśmach produkcyjnych robione, tylko zaadaptowanych ad hoc do produkcji płynu do dezynfekcji. W sytuacji,
  • Odpowiedz
Powinni rozdawać za darmo w specjalnych punktach,a nie żerować na epidemii. Produkcja tego gówna to max 10zł dzbanie.


@Asteroida: chyba cię pogrzało. Za darmo to poszło do ARM a stamtąd do szpitali. Nie wiem na jakiej podstawie mieliby rozdawać to za darmo wszystkim? Zresztą to jest w dobrej cenie jeśli popatrzysz na rynkowe ceny żeli 50 ml.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tywin_Lannister: po pierwsze zobacz ostatnie ceny płynów do dezynfekcji. 95zl za 5l to drogo? W porównaniu do normalnej sytuacji może i tak, choć ja kupowałem kiedyś Desderman w żelu 1L po 21zl. Dwa, każdy wie ile kosztuje wyprodukowanie tego.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: cena jak najbardziej normalna. Takie płyny innych firm przed koronawirus kosztowały +/-100zl na 5 litrów a aktualnie to już około 200zl. 0,5l spirytusu kosztuje 50-55zl to co ty myślisz że oni tworzą coś z niczego i będą po 10zl sprzedawać? Masz koszt produktów z których składa się ten płyn, koszt opakowania, koszt produkcji (linia produkcyjna + pracownicy), koszt dystrybucji. Cena jak najbardziej adekwatna. I skończcie #!$%@?ć o tym, że Orlen
  • Odpowiedz