Wpis z mikrobloga

elo,
jest dużo Januszexów, nawet tych większych, które tylko przez swoje widzimisię uniemożliwiają ludziom pracę zdalną nawet w obliczu zagrożenia epidemicznego. Zrobiłem prostą stronkę, gdzie można łatwo stworzyć czarną i białą listę takich firemek. Ja sam nie chcę nic za nikogo dodawać do czarnej listy - liczę że zrobią to sami pracownicy.

Strona pisana na potrzebę chwili, zupełnie na kolanie, w czasie pomiędzy zakupami papieru toaletowego, a oczekiwaniem na mszę niedzielną. A na serio, to ciężko teraz znaleźć wolny czas zabawiając czwórkę dzieci z nadmiarem energii. No i generalnie stronki www to zupełnie nie moja bajka. Ale umiem trochę przepisywać że stacka. Możecie zgłaszać bugi ;).

wdupie.giize.com

#programista15k #programowanie
  • 11
  • Odpowiedz
@ktycz: Szkoda, że trafia tam nisko jakościowa treść. Pomysł niegłupi i brawo, że w ogóle ci się chciało. Mi by się nie chciało :D
  • Odpowiedz
@yale: Dzięki. Liczyłem się z tym, że może być różnie. Dlatego podszedłem scrumowo i zrobiłem minimum ;). Z zabezpieczeń jest captcha, limit na ip i gotowy phpmyadmin z deletem ;)
  • Odpowiedz