Wpis z mikrobloga

szanuję w opór tych ludzi, poziom jak w Japonii, gdybym mógł (a nie mogę) to uściskałbym rekę każdemu


@JohnFairPlay: Stałem dzisiaj w takiej samej kolejce do apteki i zoologicznego, wczoraj przejeżdżając widziałem taką kolejkę na poczcie. Jestem dumny z naszego narodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: a u nas w Polsce powiatowej jak w lesie. Wbijam na szybko rano do Dino zobaczyć czy jest jakieś mięso na jutro, nos w kurtkę, staram się do nikogo za bardzo nie zbliżać a tam kolejka do mięsnego - Grażyny i stare baby plotkują stojąc tak blisko siebie, że plują sobie w twarz...
  • Odpowiedz
@acidd: w Krakowie dziś to samo przy warzywniaku na Rakowickiej (na drzwiach kartka, żeby wchodzić pojedynczo i ludzie potrafią się zachować). Brawa dla nas!
  • Odpowiedz
@acidd: ja wczoraj w kolejce w Lidlu tez zachowywałam odstęp od osoby stojącej przede mną. Natomiast kolesia oddech za mną czuła tuż za sobą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) no więc, nie każdy kuma tę ideę. Poza tym robiłam zakupy w rękawiczkach to ludzie na mnie patrzyli jak na dziwaka. Na szczęście mam to gdzieś.
  • Odpowiedz