Wpis z mikrobloga

@acidd: dobrze, że ludzie trzymają odstępy. Też stałem w takiej kolejce, bo w cukierni kartka, że maksymalnie 4 osoby w środku i dlatego kolejka była na zewnątrz.
  • Odpowiedz
Jeśli już się nie mogą bez tych bułek obyć (w co nie wierzę),


@yggdrasill: No cóż, trzeba pamiętać, że ten stan nadzwyczajny nie potrwa 4-5 dni, ale może i kilka tygodni, jakoś przez ten czas trzeba żyć. Nie będziesz wiecznie ryżu jadł. Przy takich odstępach, na otwartym powietrzu ryzyko jest nieporównywalnie mniejsze niż w stłoczeni w sklepie.
  • Odpowiedz
@acidd: mój mokry sen się ziścił. Od zawsze marzyłem o takich kolejkach. Nie cierpię jak mi ktoś wisi na plecach. Nie raz już zwracałem uwagę ludziom w kolejce, że czuje dyskomfort i proszę o zachowanie większej odległości. No i w sumie jeszcze nigdy nikt nie miał do mnie o to pretensji.
  • Odpowiedz
#!$%@? to da

@brzytew: na zewnątrz zmniejsza ryzyko zakażenia praktycznie do 0, w pomieszczeniach oczywiście ryzyko nie jest zerowe ale znacznie ograniczone...

@acidd: @JohnFairPlay: ja dzisiaj przez ~10 minut obserwowałem lokalną piekarnię, niestety poza mną na zewnątrz w kolejce czekała 1 młoda osoba, a seniorzy 60+ #!$%@? się bez pardonu, nie omieszkując rozmawiać z ekspedientką, macać ladę i mimo 5 metrów wolnego miejsca do ściany stawać
  • Odpowiedz