Wpis z mikrobloga

A może by tak zorganizować kampanię douczającą na temat tego, jak ważne jest w obecnym okresie mycie rąk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kto do takiej kampani najlepiej by się nadawał? Moim zdaniem, oczywistym i bezapelacyjnym wyborem byłby Piotr Cyrwus, aka Rysiu z Klanu, znany także z kultowych ról w Fanatyku, czy popularnych akcjach takich jak "Mafia dla psa".

Tutaj pragnę przywołać zasłużonego wykopowicza, jakim jest @malcolmXD, autora słynnej pasty o wędkarzu. Nie wiem, czy znasz pana Piotra osobiście, ale sądzę, że dzięki paście, a potem scenariuszowi, który napisałeś, miałeś okazję poznać ludzi z planu Fanatyka, a Ci z kolei znają bardzo dobrze pana Piotra.

Myślę, że Pan Piotr jest idealną postacią by dotrzeć do młodego pokolenia, a także by w tych trudnych momentach, spowodować uśmiech na twarzy nas wszystkich.

Wołam także @m__b, który ostatnio deklarował, że z chęcią włącza się w akcje inicjowane przez wykopowiczów - może też jakoś pomożecie? :)

Wszystkie osoby, chcące zobaczyć taką kampanie, proszę o oddanie plusa na ten post, by zwiększyć widoczność tego wpisu, a tym samym szansę na taką akcje :)

#koronawirus #2019ncov #pasta #heheszki #humorobrazkowy #polska
noisy - A może by tak zorganizować kampanię douczającą na temat tego, jak ważne jest ...

źródło: comment_1584131247pLe5zJXL8YoyvA5tXMaMLs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz