Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #koronawirus #bekazpisu

Jakieś #!$%@? komentarze, że Szumowski jest bohaterem narodowym? Wstyd mi za was - bohaterami są lekarze, pielęgniarki (a nie jest im łatwo ze sprzętem, który mają do dyspozycji) i wszyscy my - osoby odpowiedzialnie podchodzące do tematu epidemii.

Czyli, że co - nieudacznik dostanie drugą kadencję tylko dlatego, bo po 5 latach totalnego dziadostwa, raz została podjęta jedyna słuszna w tej chwili decyzja (i tak za późno) i dlatego, bo Szumowski (który jest kościelnym szurem, osrał rezydentów i przyczynił się jak mało kto do lipy w NFZ), wywiązuje się ze swojego psiego obowiązku i pojawia się na konferencjach prasowych, czego nie robi charytatywnie, tylko za co zarabia 20k na miesiąc?

Serio - po ostatnich miesiącach naiwnie myślałem, że wykop zmądrzał. Myliłem się najwyraźniej.
  • 9
@Tywin_Lannister: Gość się dobrze prezentuje, wydaje się być inteligentny i spokojny, a władza wydaje się podejmować daleko idące, ale jednocześnie uzasadnione kroki w celu zwalczania epidemii. Problem się zacznie jak cała ta impreza rozkręci (a niechybnie tak się stanie) i ludzie zaczną umierać w szpitalnych korytarzach. Wtedy ci ludzie, którzy dzisiaj chwalą rząd będą go wyklinali.