Wpis z mikrobloga

Niniejszym oficjalnie stwierdzam, że nie udzielam koronawirusowi pozwolenia na zainfekowanie mnie, mojej rodziny lub moich znajomych, zarówno w przeszłości jak i w przyszłości. Deklaracja ta oznacza, że informuję koronawirusa, iż następujące czyny są surowo zabronione: zainfekowanie mnie, zainfekowanie kogokolwiek kogo znam, wywołanie choroby u mnie lub u kogokolwiek kogo znam, spowodowanie konieczności kwarantanny u mnie lub u kogokolwiek kogo znam, jak również podejmowanie jakichkolwiek czynności wymierzonych przeciwko mnie lub przeciwko osobom, które znam i dotyczących mojego ciała i/lub jego zawartości. Moje ciało jest obiektem prywatnym i poufnym. Naruszenie prywatności podlega karze (UCC 1-308-1 1 308-103 Statutu Rzymskiego). Uwaga! Koronawirus jest teraz pandemią. Wszyscy czytający to powinni skopiować i opublikować tę treść, aby ochronić siebie i swoich bliskich. Jeśli nie opublikujesz tego oświadczenia co najmniej raz, domyślnie udzielisz pozwolenia koronawirusowi, aby zainfekował Ciebie oraz wszystkich Twoich znajomych. Nie udostępniaj, musisz skopiować!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach