Wpis z mikrobloga

Mirki, przesiadam się z CB500 na coś większego i mam cholerny dylemat.

CBR 600 F4i vs VFR 800Fi (bez vtec)

Chcę latać głównie turystycznie, też w planach z plecaczkiem, ale lubię też wyskoczyć na tor czy szybkie winkle. Jest to mój trzeci sezon. VFR parametrami własciwie pod każdym względem wydaje się lepsza, ale.... masa zalanego motocykla, to aż 44kg więcej.

Pomoże ktoś w dylemacie?

#motocykle #motomirko
V.....h - Mirki, przesiadam się z CB500 na coś większego i mam cholerny dylemat.

C...

źródło: comment_15840925258QSxQKcR4jVqUJHCvpTy6y.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Vonsatch: pomoże - VFR, różnica masy w stosunku do F4 dla mnie praktycznie nie jest odczuwalna.

VFR ma legendarny i niesamowity silnik V4, model bez vteca jest jeszcze z rozrządem na kołach zębatych - coś pięknego, szczyt inżynierii w wykonaniu Hondy.
  • Odpowiedz
@Vonsatch miałem VFR 800 FI przez 3 sezony i szczerze mogę Ci polecić ten motocykl ;) Tak jak koledzy piszą mega uniwersalna maszyna. No i VFR ma bardziej elastyczny silnik z racji większej pojemności i silnika w układzie V. Jak masz zamiar jeździć z plecakiem to VFR będzie lepszym wyborem ;)
  • Odpowiedz
aaa i dodałbym do tego że silnik w tym modelu jest nie do zaj***nia. Jest to jedna z trwalszych jednostek jakie wyprodukowała Honda w swojej historii :)
  • Odpowiedz