Wpis z mikrobloga

Wiele pozytywnych opinii o tych ogniwach.


@Prostozchin: to, że coś ma wiele pozytywnych opinii nie oznacza, że jest dobre. Przeciętny Janusz nie potrafi rozróżnić niskoprądowych od wysokoprądowych ale na Ali wystawi ocenę pozytywną... Każdy kto ma minimalną wiedzę na temat elektroniki i odpowiedni sprzęt do testu powie ci, że te ogniwa to syf. Zresztą wystarczy nawet na YT obejrzeć techniczne kanały.
@Prostozchin: ilu ich ogniw Liitokali używałeś?
Ja je odradzam każdemu bo po prostu codziennie pracuję z ogniwami i wiem, że te chińczyki to padaka.
Od 7zł można mieć już w Polsce depakiet VTC5 2600mah i takie ogniwka będą o wiele lepsze pod względem żywotności jak i max prądu ;) Bo co z tego, że ta Liitokala ma 3k jak połowę swojej pojemności straci 2x szybciej niż VTC5?
@LuxEtClamabunt: Depakiet za 7zl z allegro to w dupe sobie mozesz wsadzic( ͡° ͜ʖ ͡°) stare zlomy sprzedaja. Mam liitokali NCRy panasonica oryginalne Japonce nie wiem ile z 20 sztuk do latarki, power bank, w glosniku wymienialem. 1A-0.8A ciaglym 3200-3300mah kazda wyciaga spokojnie do 2.5V-2.6V mozna rozladowywac. Wysokopradowek nie kupowalem bo mi nie potrzebne najbardziej popularne HG2 czy 30QN widzialem testy spokojnie kolo tych 20A daja. Rezystancja
@LuxEtClamabunt: oczywiscie, ze sa oryginalne Japonce masz jakies ogniwo wogole od nich czy spekulujesz tutaj a ta twoja praca z ogniwami opiera sie na ogladaniu filmikow na youtube...bo mam wrazenie ze rozmawiam z gimba ktora ma drugie ferie. Na takiej zasadzie to mozesz powiedziec, ze Iphone nieoryginalny bo w Chinach skladany.
ta twoja praca z ogniwami opiera sie na ogladaniu filmikow na youtube


@szybkanoga: codziennie mi przez ręce przechodzi więcej ogniw niż ty w życiu widziałeś, pracuję przy zgrzewaniu pakietów rowerowych, hulajnogowych oraz do elektronarzędzi. Wiem jakie ogniwa stosują którzy producenci i nikt z tych dużych nie używa liitokali. Skoro te ogniwa są niby takie dobre a mają niższą cenę niż oryginały to dlaczego nikt ich nie stosuje?
Trwałość tych Chińskich wynalazków
L.....t - > ta twoja praca z ogniwami opiera sie na ogladaniu filmikow na youtube

...
@LuxEtClamabunt: Tak jak myslalem youtubowy specjalista hahaha Obawiam sie ze widzialem ich dosyc sporo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) obawiam sie rowniez ze farmazony tu gledzisz calkowicie dyskwalifikuje cie opowiadanie o depakietach za 7 zl z allegro i potwierdza to ze z zadnymi ogniwami nie pracujesz zwykly farmazoniasz z ciebie. Producenci sprzetu stosuja rozne ogniwa maja umowy z producentem. Ty jednej podstawowej rzeczy nie rozumiesz co tez calkow8cie
@szybkanoga: już sam fakt, że producent podaje inne max natężenie prądu niż w rzeczywistości mają VTC5 jest poszlaką, że z tym producentem jest coś nie tak.

Tak jak myslalem youtubowy specjalista hahaha Obawiam sie ze widzialem ich dosyc sporo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) obawiam sie rowniez ze farmazony tu gledzisz calkowicie dyskwalifikuje cie


@szybkanoga: za to ty kupiłeś kilka ogniw z chin i jesteś ekspertem poważającym
@LuxEtClamabunt: #!$%@? bo produkuja ladowarki(zreszta sprawdzone przez wielu dobre i majace wziecie), robia zabezpieczenia do ogniw i je zgrzewaja, to maja do #!$%@? linie produkcyjna prawdopodobnie i taki Panasonic jak wszyscy na swiecie ma linie produkcyjna w Chinach. Z Vtc mozesz wycisnac wiekszy ciagly jak masz zabezpieczenie termiczne. Nie chce mi sie z toba tej jalowej dyskusji prowadzic.