Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: dla innych minerałów . Ogólnie głęboki temat nie zrozumiesz xd
@silentguy:

Tak, tak. Naleczowianka czy inna podobna ma więcej magicznych minerałów niespotykanych w kranówie. XD

Wbrew pozorom ogarniam i to jak widać bardziej niż ty. Dopóki nie potrzebujesz wody wysokozmineralizowanej to nie ma sensu wydawać kasy na te zwykle wody. Tym bardziej jeśli to ma służyć jako zapas w razie W.

Zostają jeszcze kwestie smakowe i tutaj jeśli ktoś
@oba-manigger: te filtry to też zwykły marketing, zwykłe węglówki. Ja już te magiczne czajniki #!$%@?łem w kosmos i walę czystą kranówę. U mnie akurat idzie zmieszana z Miedwia i Pilchowa, najlepsza jest z samego Pilchowa, jakoś 555 mg/l mineralizacji.
@oba-manigger: tu masz skład na poszczególne ujęcia z ostatniego kwartału 2019 roku: http://zwik.szczecin.pl/uploads/dokumenty/Wyniki.pdf

Pilchowo tylko ciut gorsze niż Nałęczowianka w ogólnej mineralizacji, ale np. lepsze pod względem wapnia i sodu. Dodatkowo Pilchowo to ujęcie podziemne. Także Osów i te części Szczecina mają naprawdę super jakość kranówy.

Ogółem to bez sensu jest picie kupnych wód, przynajmniej u nas. No, ale zaraz napiszą, że u nas rury stare. No tak, bo w rozlewniach