Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby polecić jakiś konkretny #mikrofon do laptopa, który nie będzie kosztował milionów, ale pozwoli uzyskać w miarę przyzwoitą jakość dźwięku? Szkoła zamknięta przez #koronawirus (może się okazać, że dłużej niż na dwa tygodnie), chcę nagrywać lekcje dla moich szkolnych bombelków - nie wszystkiego będą w stanie się dowiedzieć, jeśli poproszę o przeczytanie trzech stron i zrobienie ćwiczeń. Wszystko już mam ogarnięte, ale mój laptop jest dość wiekowy i nagrania dźwiękowe pozostawiają wiele do życzenia :/ Będę wdzięczna za każdą sugestię :)

#edukacja #szkola
  • 12
  • Odpowiedz
@Heichou: W tanich mikrofonach nie będzie wielkich różnic, ale próbowałaś może nagrywać telefonem? Chyba w każdym smartfonie jest jakiś dyktafon albo można pobrać jakiś za darmo i potem skopiować nagranie na komputer. Jeśli chcesz kręcić wideo to też telefonem będzie chyba najłatwiej.
  • Odpowiedz
@Heichou: apka "WO mic" na telefon i komputer działa dobrze. Jakość dźwięku dobra i za darmo bo podejrzewam że telefon masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutoriale na YT są więc bez problemu ustawisz
  • Odpowiedz