Wpis z mikrobloga

Mój ojciec przeszedł kwarantannę szpitalną. 2 tygodnie w izolacji w jednej sali, oczywiście bez ludzi. Odwiedzali go specjalnie przeszkoleni pracownicy szpitala w odpowiednich skafandrach aby podawać jedzenie, badać, itp. Wszystko było ok, nie miał żadnych objawów. Po 14 dniach wrócił do domu, cieszył się bardzo. Następnego dnia rano jadł pierwsze normalne śniadanie od 2 tygodni. Po śniadaniu usiadł na fotelu, westchnął, zamienił się w nietoperza i odleciał do Chin #koronawirus #2019ncov #pasta
  • 37
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany wczoraj było jeszcze tak. Dziś już jest straż pożarna i namioty przed szpitalem.
Wczoraj rodzina nie mogła wchodzić na oddziały a dziś po 15 ponoć mieli zamknąć szpital.
Godzinę temu bylo kilka wozów strażackich na dole, teraz do okna nie podejdę bo musiałbym odpiąć tlen a na wieczór gorzej mi się oddycha. Jestem na tlenie od wczoraj i jest fajnie.
plaster - @niezdiagnozowany wczoraj było jeszcze tak. Dziś już jest straż pożarna i n...

źródło: comment_1584045107ru4s84Jbi1FvvjeIUKGP8d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W całym tym nawale informacyjnym o zgonach, zarażonych i pandemii dobrze, że jest ktoś, kto potrafi dobrą bekę skręcić. Dzięki Miras za dobry początek dnia:)
  • Odpowiedz
@costelo wynik na koronę negatywny. Uff. Nawet główną wykopu od razu się lepiej czyta.
Zdjęli mi napis izolatka z drzwi i wchodzą już bez tych ubrań i gogli. Wynik faktycznie był w 24h od pobrania wymazu.
Teraz się lepiej czuję ale w nocy pewnie znowu będę się dusił.
Rano mowili, że ewakuują szpital i że jak będę negatywny to mnie gdzieś wywiozą ale na razie leżę bez zmian.
  • Odpowiedz