Wpis z mikrobloga

Będę regularnie przypominał, może się uda zaludnić serwer. Najmłodsi gracze do tej pory - 5 lat, najstarsi 41.
Wszystkich znudzonych izolacją od szkoły, kwarantanną czy domowym aresztem zapraszam do wspólnego rozwijania świata Minecraft.
Bez modów, cheatów czy dziwnych reguł. Ot, czysty Minecraft Bedrock Edition (XBox One, Windows 10, Android, iOS, Switch a niedługo i PS4)

IP: 95.160.133.169

#kwarantannazminecraftem #minecraft #xboxone #pc #switch #android #ios
bartekh86 - Będę regularnie przypominał, może się uda zaludnić serwer. Najmłodsi grac...

źródło: comment_1583996921Voj7YhjaPeIznkkIlilduG.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartekh86: da radę wchodzić na nieoficjalne serwery w wersji z gamepassa na Xboxie? Usunąłem grę jak widziałem, że tylko są oficjalne zmodowane serwery gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Curus_Bachleda: każdy wbija na chwilę, sprawdza że pusto i wychodzi - tak było wczoraj. Zadomowcie się, pobudujcie to się przyjmie :)
Java była kiedyś ale mało ludzi ma bo jednak droga. Nie chcę tworzyć serwera dla niezweryfikowanych kont przez trolle i boty.
@robertos76: da radę :) Ten jest akurat totalnie niezmodowany, tak jakbyś grał na lokalnym świecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertos76: jeśli masz taką sytuację to wejdź w ustawienia konsoli, sieć, DNS - ręcznie, wpisz 104.238.130.180 jako dodatkowy DNS wpisz 8.8.8.8
Po zapisaniu ustawień konsola sprawdzi czy wszystko jest ok i wyświetli odpowiedni komunikat. Odpalasz Minecrafta, wchodzisz w serwery, łączysz się z dowolnym z listy i po chwili wyskoczy okienko z serwerami i będzie opcja "dołącz do serwera" (lub podobna treścią) tam wpisujesz IP serwera i wszystko działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartekh86: wszedłem dzisiaj na 5 minut, jedna sprawa bo nie pamiętam czy mogę to sobie sam ustawić czy to jest ustawienie serwera ale mocno brakuje mi wyświetlania współrzędnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartekh86: ja dzisiaj sobie pokopie coś po pracy i poszukam odpowiedniego miejsca na lokum. Ogólnie w szoku jestem ile rzeczy nowych w tej grze jest, bo zawsze ze znajomymi na piratach graliśmy w Stare wersję