Wpis z mikrobloga

Zakończyłem dzisiaj swój projekt #tinder , założyłem konto 24 grudnia i od tego czasu czułem beznadziejność sytuacji. Sprawę utrudniał mój mierny wygląd połączony z takimi-sobie zdjęciami przez co z marszu spadałem na dno kolejki, średnio para co 4 dni, ostatni tydzień okrągłe 0. Większość rozmów kończyła się po pierwszej wiadomości. Starałem się nadrabiać barwnymi opisami, które regularnie zmieniałem, ciekawymi wstępami do rozmowy ale efekt był taki, że przez całe 3 miesiące spotkałem się z 5 dziewczynami w sumie na 6 wyjściach. Celem było znalezienie sobie kogoś na dłużej.

Z plusów zauważyłem, że dobrze sobie radzę w rozmowie, czasem nawet lepiej na żywo niż wirtualnie. Jedna dziewczyna przyznała, że jest w szoku, że facet może być tak rozmowny.

Z minusów: mam wrażenie, że trafiając na dno półki jako odpad miałem kontakt z odpadami i nawet nie mam na myśli wyglądu a charakter. Naprawdę cały czas walczyłem ze sobą między "ona jest jebnięta, uciekaj" a "nie wybrzydzaj, i tak nie masz szans na lepsze". Dziewczyny przerażająco niezręczne, niestabilne emocjonalne, z zaburzeniami psychicznymi, z depresją krzyżującą się z szaleństwem. Wygadane na messengerze w realu były spanikowane, niezręczne i nierozmowne.

Szkoda mi też czasu, który marnowałem na wiadomości z nimi. Wiele godzin rozmowy, często o niczym byle podtrzymać jej uwagę by po tygodniu poznać ją na żywo i odkryć, że nie warto tego ciągnąć. Zamiast tego mogłem się zająć czymkolwiek: wypoczynkiem, graniem, samorozwojem, medytacją, grzebaniem przy aucie, rysowaniem, uprawianiem sportu a tak tylko siedziałem i dziubałem w telefon licząc, że to będzie miało sens.

Nie miało.

Nie chce tam wracać, nie mam po co.

#przegryw #zalesie #tfwnogf #doomer

Ps. Jak ktoś chce to mogę na tagu ##!$%@? opisać swoje spotkania z piątką dziwnych dziewczyn
  • 11
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: > Z minusów: mam wrażenie, że trafiając na dno półki jako odpad miałem kontakt z odpadami i nawet nie mam na myśli wyglądu a charakter. Naprawdę cały czas walczyłem ze sobą między "ona jest jebnięta, uciekaj" a "nie wybrzydzaj, i tak nie masz szans na lepsze". Dziewczyny przerażająco niezręczne, niestabilne emocjonalne, z zaburzeniami psychicznymi, z depresją krzyżującą się z szaleństwem. Wygadane na messengerze w realu były spanikowane, niezręczne i
  • Odpowiedz