Wpis z mikrobloga

#lidl #gorzkiezale #koronawirus #dobrazmiana

#!$%@? (bo inaczej mej wypowiedzi zacząć się nie da). Tak jak szanowałem lidla, tak dzisiaj mnie #!$%@?. Kas w sklepie z 6 / 7. Dużo. Czynne 2. Kolejki na parenaście osób do kasy. Oczywiście nikt się nie odezwie. Kierownik Lidla też nie myśli.
Jest zalecenie by unikać skupisk, zamykane są szkoły itp. No to w takim Lidlu by wypadało szybko obsłużyć klientów by nie stali w jednym miejscu / dużym zbiorowisku.

Na sklepie z 3 panie rozkładają towary i sprzątają kartony. Podbijam do jednej otagowanej jako kierownik zmiany czy coś takiego. No i mówię, że może warto otworzyć kasę by rozładować te kolejki. Zdrowiej, bezpieczniej.

Pani do mnie, że ona musi posprzątać teraz na sklepie bo chce szybciej iść do domu z całą resztą.

#!$%@?ło mnie to, dałem kulturalnie do zrozumienia, że po to walczyła o wolne niedziele by teraz siedziała na kasie, a towar wykładała gdy nie ma kolejek przy kasach albo po zamknięciu sklepu.

Zmieszała się i stwierdziła, że nie otworzy bo nie ma kasetki, a kasetkę ma koleżanka która jest aktualnie na przerwie...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak jak szanowałem lidla, tak dzisiaj mnie #!$%@?. Kas w sklepie z 6 / 7. Dużo. Czynne 2. Kolejki na parenaście osób do kasy


@kosti9191: Gdyby ludzie nie byli debilami, to lidl by cię nie #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@mojnicknawykopie: absolutnie nie, mają nocne zmiany na wykładanie towaru i sprzątanie. Ale, że czas pracy przez niehandlowe niedziele im się wydłużył po zamknięciu, to teraz ból dupki i trzeba robić chaos w trakcie gdy klienci robią zakupy...
  • Odpowiedz
@kosti9191: co ty myslisz idioto, ze te kolejki kiedys sie koncza?XD maja tylu pracownikow ile maja i trzeba ich odpowiednio rozlozyc. Część do pieczenia pieczywa, druga czesc na magazyn, inna czesc do wykladania towaru, inna do sprzatania... Akurat ktos by siedzial po godzinach bo ludzi popier*olilo. serio?
  • Odpowiedz
co ty myslisz idioto, ze te kolejki kiedys sie koncza?XD


@Olivederia: idioto tym tokiem myślenia jazda na suwak jest dla ciebie szeryfowaniem?

Ruch upłynnić. W "godzinie szczytu" akurat towar nie musi być wykładany (paleta z piwem Tyskie tymbardziej #pdk
  • Odpowiedz
@kosti9191: jesteś #!$%@? dzbanem xD stary, nikt nie spodziewal sie, ze w zwykla srode ludzie rzucą sie do sklepow jak #!$%@?. Jest grafik ustalany wczesniej, sa urlopy, są kierownicy zmiany, jest obstawa. Ktoś ten towar musii wykladac i sprzatac pudla, zeby klient mogl sobie kupic to co chce.
I nie znam kasjera ktory walczylby o wolne niedziele od handlu xD chyba, ze stare baby z wsi prlowskich.
wielki pan przyjechal
  • Odpowiedz
nikt nie spodziewal sie, ze w zwykla srode ludzie rzucą sie do sklepow jak #!$%@?.


@BeDoEl: nawet nie czytam dalej bo to codzienna sytuacja, że ludzie po robocie idą na zakupy i w konkretnych godzinach ruch jest największy. Jak nie wierzysz to se googlnij dowolnego lidla xD U mnie zawsze pustki są przed 15:00 i po 20:00

A inni kasjerzy tez chca #!$%@? zjesc i odpocząć, bo im sie to
  • Odpowiedz
@kosti9191 5 osób + kierownik zmiany. 1 osoba odpiek i piekła jak opetana non stop druga wyglądała nową promocję nonfood i food action czyli to co z gazetki na jutro. 3 osoby na kasie. Prowadzący zmianę musi zrobić swoje zameldować braki (co dla mnie jest debilizmem i dzwoniłem do dyrekcji że niech sla co mają po co mam meldowac czego mi brakuje Jak i tak z dostawami się nie wyrabiaja przy
  • Odpowiedz
@kosti9191 i tak kazałem im wrzucać ten towar z nowej promocji na jutro byle gdzie, bez zgodności z ustawieniem żeby było szybciej. 2 palety z towarem jako że to była sama chemia i drugi same makarony nawet nie wkladalem w półkę. Postawiliśmy na środku alejki rozfoliowalismy i z boku krata na puste kartony dla klientów
  • Odpowiedz
@kosti9191: jak sie pali strazakowi to jest w akcji i liczy sie tam ludzkie zycie. a nie to, ze stoi #!$%@? jakis janusz i musi w kolejce stac, zeby makaron kupic bo wirus xD i hurr durr otworzcie kase!
widać, ze nigdy nie pracowales w handlu, jak i w pracy na tyle zespolowej(nic ze zlym, ale sam odkad nabylem doswiadczenia w czyms takim inaczej patrze na pracownikow obslugi klienta), ale
  • Odpowiedz
@kosti9191 Widziałeś co się dzieje, trzeba było iść gdzie indziej. Ja z paczką chrupek i jawą wyszłam ze sklepu po kilku minutach. Od rana wiedziałam co się dzieje w lidlach/buedrach, to się tam nie pchałam.
Przestań księciuniować i wymądrzać się na tematy, o których nie masz pojęcia. Sklep, to nie SOR
  • Odpowiedz
jak sie pali strazakowi to jest w akcji i liczy sie tam ludzkie zycie. a nie to, ze stoi #!$%@? jakis janusz i musi w kolejce stac, zeby makaron kupic bo wirus xD i hurr durr otworzcie kase!


@BeDoEl: dzbanie przeczytaj co @stowarzyszenie_przebudzeni napisał. Można #!$%@?ć wykładanie chemii i makaronów by ogarniać na kasach? Można. W moim lidlu piwo i wyrzucanie pustych kartoników było ważniejsze. Byle się nie zmęczyć...
  • Odpowiedz
@kosti9191 Dzban jesteś i tyle. Wszyscy mogą ci to mówić, ale i tak będziesz szedł w zaparte i nic nie da do myślenia. Nasadź sobie ziemniorów na fryty, nie będziesz musiał stać w kolejkach
  • Odpowiedz