Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Wyczerpałem limit resetów hasła na Facebooku, regulamin mówi że muszę odczekać 24h. #!$%@? próbowałem robić kolejny reset po 12h i nic to nie dało. Ponieważ od pierwotnego wyczerpania limitu upłynęło już 24h i dalej nie mogę zrobić resetu, pojawia się zatem pytanie, czy próbując logować się po 12h nie przesunąłem okresu 24h?
#informatyka #facebook #internet #socialmedia
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@s-k-fantasyfactory ok, problem wygląda następująco, jakiś czas temu zmieniłem numer telefonu i zapomniałem ustawić dwustopniowej autoryzacji. Pojechałem na delegację i złapałem jakiegoś syfa przez hotelowe wifi i zaliczyłem włam na FB i e-maila. Na szczęście szybko ogarnąłem że ktoś mi wszedł na FB i próbowałem go wylogować i zmienić autoryzację, kickowalem się z hakerem na zmianę i zabrakło mi kodów. W między czasie moi znajomi wrzucili moje konto na grupy reportujace
  • Odpowiedz
  • 0
Mail się zgadza, przy odzyskiwaniu hasła pokazuje na jakiego maila FB wysyła maila. Z reszta wczoraj po co której którejś próbie z rzędu i kilku godzinnej przerwie dostawałem maile. Ostatnie dwa to 15:30 i potem długo nic do 00:03.
Z resztą wczoraj aktywność na koncie ustała w okolicach 15 i od tej pory cisza, a ostatni request był 9h później więc raczej tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
@GreenBag: Ogolnie dobrze ze napisales ze masz taki burdel z fb bo to by wyjasnialo dlaczego fb automatycznie blokuje reset hasel. Napisz do supprotu opisz wszystko i zglos to konto. Poki masz dostep zrob backup wiadomosci itp jezeli masz cos waznego posprawdzaj logi, zmien maile hasla ale za jednym koptyem tak zeby druga osoba (wlamywacz) nie mogl sobie podejrzec co i jak.
  • Odpowiedz
  • 0
@s-k-fantasyfactory Facebook nie ma suportu dla zwykłych użytkowników. Maila odzyskałem w ostatniej chwili, jak próbowali zmienić maila na jakiś generowany, ale byłem szybszy. Do tego zmieniłem autoryzację i zrobiłem hard reset telefonu, hasła też pozmieniałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@s-k-fantasyfactory mam jeszcze jedno pytanie, po hard resecie telefonu i przywróceniu kopii zapasowej nie ma szans żeby trojan/malware czy co to było ponownie zainstalowalo się razem z kopią?
Skanowałem malwarebytes i nic nie wykryło.
  • Odpowiedz
@GreenBag: skanowanie nic nie da bo takie antywirusy na androidzie sa o dupe rozbic, bardziej bym tu sugerowal ze upowazniles przez przypadek jakas apke na fb , przejrzyj aplikacje w panelu facebookowym na stronie co jest upowaznione itp
  • Odpowiedz
  • 0
@s-k-fantasyfactory ok, to już jak odzyskam dostęp. Z tym że gość musiał mieć dostęp do maila bo widziałem w ligach że wczoraj ktoś z okolic wwa się logował, a ja zbytnio z facebooka jako takiego nie korzystam.
  • Odpowiedz
  • 0
@s-k-fantasyfactory wszystkie moje logi są z okolic katowic/krakowa, ale możliwe. Ciekawe jest to że za każdym razem jak resetowałem hasło i wylogowałem inne urządzenia on po minucie wracał. Co do aplikacji, ja zbytnio z facebooka jako takiego za bardzo nie korzystam.
  • Odpowiedz
@GreenBag: nie mowie o apce fb na tel tylko o aplikacjach we facebooku - np jakies gry czy inne gowno napisane wlasnie pod pozyskiwanie danch logowania. Wystarczy ze udzieliles uprawnienia na jakiejs scamowej stronie zzewnatrz.
  • Odpowiedz