Wpis z mikrobloga

  • 0
Do placówek oświaty jest przymus chodzenia a do kościołów nie. No to nie muszą zamykać, średnio myśląca osoba będzie sama unikać tych miejsc Tym tokiem wszystko niech zamkną w cholerę równie dobrze w żabce się zarazisz albo żeby liczba ludzi się zgadzała go w jakieś galerii lub lidlu
  • Odpowiedz
@Zapaczony: ty naiwny człowieku... Ludzie starzy najciężej chorują i najczęściej umierają.

Zamykamy szkoły, kościoły zostawiamy otwarte... BUM problem braku pieniędzy na bieżące emerytury drenujący budżet sam się rozwiązuje. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Moja propozycja. Gdy zbierze się tłum wiernych, otoczyć wszystkie kościoły kordonem/ wysokimi zasiekami i poddać kwarantannie. Niech nie mają możliwości rozniesienia wirusa, gdy ktoś z wiernych jest zarażony.
Jeść nie potrzebują, modlitwa powinna im wystarczyć.
  • Odpowiedz
chodzi o logikę, jaką się kierują:


- zamykamy szkoły i przedszkola, bo dzieci mogą zarazić emerytów

- zamykamy kina i teatry, by wirus się nie rozprzestrzeniał

- nie zamykamy kościołów, gdzie są największe skupiska starszych ludzi xD

Przecież to jest najśmieszniejsze zarządzanie w czasie kryzysu xD
  • Odpowiedz
@ediz4

Twierdzisz Maliszak że zamknięto komunikację miejską?

Nie zatrzymujemy komunikacji miejskiej, pociągów, nie zamykamy sklepów, stacji benzynowych, urzędów


Panie Ediz, zamknięcie wskazanych przez Pana miejsc, powoduje automatyczny paraliż całego kraju i trzeba być niezmiernie głupim, aby porównywać to z zamknięciem kościoła. Wierzący spokojnie mogą pomodlić się w domu. Bóg z pewnością się nie obrazi
  • Odpowiedz
Panie Ediz, zamknięcie wskazanych przez Pana miejsc, powoduje automatyczny paraliż całego kraju i trzeba być niezmiernie głupim, aby porównywać to z zamknięciem kościoła. Wierzący spokojnie mogą pomodlić się w domu. Bóg z pewnością się nie obrazi :).


@Neubert: No i Panie Maliszak o to prosił episkopat. A druga sprawa Panie Maliszak - skoro ludzie mają siedzieć w domu to komunikacja nie powinna jeździć - zawsze można wezwać taksówkę i nie
  • Odpowiedz
@sikejsikej: Gdyby ktoś z sąsiadów złapał w kościele i przez swoją być może dobrą wolę przyszedł i zaraził mi mojego 93 letniego ojca, nie miałbym powodów do radości.
Takie zachowania - zgromadzenia modlitewne, uważam za nierozsądne.
To cholerstwo zaczyna pączkować jak drożdże.
  • Odpowiedz