Wpis z mikrobloga

@10129: Rzeczywiście wydaje się idealny w tej cenie, problem taki że nie ma go na x-kom. Jedyne sensowne miejsce skąd można go wyłapać to morele za 100zł ,a z kosztem dostawy wyszłoby podobnie co za fortis 3.
@Dbzdur: Z tego co czytałem to jeśli chodzi o B450 to jest jedna z lepszych, a do takiego zestawu podobno nie potrzeba lepszej. Jak polecasz jakieś inne to z chęcią się zapoznam.
@Slumax: @Viscop: Tak na wstępie to powiem, że się nie znam za bardzo. Jak ja kupowałem sobie kąkuter to starałem się wybrać płytę z "najlepszym" chipsetem (tj. X570?) i się zastanawiam czemu wybierasz B450 a nie X570 i czym one się różnią.
Tak na wstępie to powiem, że się nie znam za bardzo. Jak ja kupowałem sobie kąkuter to starałem się wybrać płytę z "najlepszym" chipsetem (tj. X570?) i się zastanawiam czemu wybierasz B450 a nie X570 i czym one się różnią


@Slumax: @Dbzdur: X570 kupuje się dla sekcji zasilania(głównie płyty za ponad 1500zł) albo dla PCI-e 4.0, do 3950x warto brać X570 ze względu na sekcję, 3600 pobiera 80-90W maksymalnie więc