Wpis z mikrobloga

#polityka #koronawirus Was już całkiem #!$%@?ło żeby z Łukasza Szumowskiego robić wielkiego bohatera. Przez tyle lat rządów PIS nie mieliście do czynienia z żadnym normalnym ministrem że jak wam dali jednego w miarę ogarniętego człowieka, to go wychwalacie jakby mesjasz zszedł na Ziemię. #!$%@? się w łeb, każdy szanujący się człowiek, nie mający życia ludzkiego w dupie stara się jak może by załagodzić epidemii. Przecież to jego zadanie by w chwilach kryzysu poświęcić czas by jakoś to załagodzić. (no i by mu nie pomarli wszyscy z wyborców po 60)
  • 9
  • Odpowiedz
@Mnichuy: Nie jest żadnym bohaterem, po prostu dobrze wykonuje na ten moment swoją robotę i to jest rzadko spotykane w szeregach posłów, szczególnie w pisie.
  • Odpowiedz
@DiggerMeat: nie żebym bronił jakiegokolwiek rządu, bo w polsce mamy prawie zawsze partaczy. Tylko nie róbmy z niego bożka i zbawcę pisogrodu. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a przy ilości szamba co to się wylało. To nijak można brać to za odrodzenie tego prlowskiego chłamu.
  • Odpowiedz
@Mnichuy: zobaczysz, za miesiąc będą tutaj na nim psy wieszać. Impreza z wirusem dopiero się rozkręca, a już niektóre szpitale zaczynają zgłaszać problemy. Prawdziwy stress test służby zdrowia jest przed nami.
  • Odpowiedz
@yuim: Dlatego tym bardziej mnie śmieszą w gorących z kilka tysięcy plusów wpis że to jest taki genialny strateg xD
Polakowi to wystarczy gorąca przemowa i już zadowolony.
#!$%@? że szpitale do teraz były w okropnej sytuacji, a po ataku tego wirusa to ja nie wiem co tam się będzie dziać. Wystarczy że na oddziale zachoruje jeden starszy lekarz to nie ma kto go zastąpić, bo kazali reszcie #!$%@?ć. Chyba
  • Odpowiedz
@Mnichuy: To jest to ten sam casus, co zrobienie z Komorowskiego prezydenta - w sytuacji strachu i paniki ludzie ufają osobie wyżej postawionej, "przywódcy", upatrują w niej tego, co uspokaja i czuwa.
  • Odpowiedz