Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? ma być?! Przeszukiwanie kont w celu znalezienia gościa, który przywiózł koronowirusa i jechanie po nim jak po dzikiej kobyle! Znawcy robią za jego materac czy co? Znacie się, czy tylko szukacie ofiar żeby dać upust emocjom?
Skąd wiadomo, że nie chcieli się zbadać?
Co z tą babeczką z Poznania? To szpital #!$%@?ł bo jej nie przyjął a później było lanie wody jak to ją książkowo przyjęli. Przecież gdyby ją przyjęli od razu to miałaby większe szanse!
Współczuje jeśli łykacie jak pelikany wszystko co wam powiedzą w tv!
Ale z Was dzbany!
#koronawirus
  • 21
Dzbany jeżdżą do Włoch jak jest epidemia i dzbany szukają gościa w necie i jadą go z góry na dół! Czemu ma to teraz służyć? Lepiej Wam czy co? Mleko się wylało.
No jestem Poloczkiem, ale jak kogoś nie znam, nie znam sytuacji to nie hejtuje dla samej zasady bo w tylewizyjii tak powiedzieli.
@maniol92: niestety pisali o tym na długo przed orędziem.. Chodzi o fakt co podawali/podają w mediach a co naprawdę się stało. Jak babeczka była przewożona ze szpitala, że w Poznaniu najpierw jej nie przyjęli, że w tym Puszczykowie była na sali wieloosobowej a w mediach, że książkowo przyjęta. Chciałam pokazać dysonans pomiędzy tym co nam mówią a tym jak było faktycznie.
Wiem, ja to wszystko wiem i też się boję ale jednocześnie staram się nie zwariować i pozostać człowiekiem w tych chorych czasach. A boję się bardzo i nawet nie tyle o siebie co o bliskich.
@anusiak777: Komunistyczny kraj i komunistyczne zwyczaje. Za Stalina aby nie wykazywać zbyt dużej śmiertelności w obozach, ludzi na wykończeniu "zwalniano do domu", w kwitach osoba była wolna a naprawdę już była w ziemi. Dlatego wcale by mnie nie zdziwiło jakby martwych dopisywano do rubryki (wyzdrowieli).