Wpis z mikrobloga

Recenzje perfum: Str8 Rebel

Ja stulejarz, pub z wizytą zapoznawczą z grupą ze studiów. Podchodzi ona, piękna - 10/10. Chwilę rozmawiamy, ale szybko się nudzi i idzie do grupowego chada oblepionego loszkami. Mysle sobie, ze glupia #!$%@?, dla niego pewnie jest 5/10. Odkrywa szybko, ze on nie jest nią zainteresowany, skoro otaczaja go 12/10 i wraca do mnie. Dlugo rozmawiamy ponownie, byc moze sie nudzi, ale chyba nie widzi lepszej opcji na ten wieczór. Na pożegnanie przytula mnie i mówi - "Ej zmień perfumy serio, pachniesz jak tanie perfumy za 15 złotych." Ja sobie myślę w tedy, że ooo ty gurwo, 23. Dwadzieścia trzy złote dałem. Od tego czasu czasem rozmawialiśmy, ale rzadko. Ale kiedyś taki gej na innej imprezie się do przytulił i mówi "hehe fajne", a jakaś jego lgbt koleżanka, ale taka 8/10 podbiega i później się do mnie przytulała całą noc i mówiła, że bosko pachnę. Ten gej to się oburzył i mowi ze on ma pacorabane 1 milion i że takiej atencji nie ma i pytał co chwilę co to, a ja na to, że nie zdradzę.

Wtedy też inne koleżanki tej lgbt ciągle się do mnie przytulały i pomyślałem, że nie zarucham, ale jak ktoś z zewnątrz na to patrzy to fajnie i poczułem się jak jakiś chad i myślałem, że będą zdjęcia z tej imprezy i wrzuce na fejsa, ale były głównie z parkietu i nie było mnie widać.

Same perfumy to zapach ciężki, dość słodki i polecam bardziej w zimne dni. Taki owocowy, ale bardziej ze sfermentowanych jabłek. Lepszy od Adnan B paryż Ambre Noir. Bardziej tajemniczy i mniej zdatny do określenia. Trzymają długo. Trochę jabłkowy, ale trochę też cytrusowy i ma taką bazę, co pachnie jak wytrawny alkohol, taki dla bogaczy. Projekcja też fajna, ale szybko się zmniejsza, więc trzeba liczyć na to, że ktoś Cię przytuli, ale to rzadko się zdarza, przynajmniej mi.

#woolridgeperfumy #perfumy
  • 14
Dałem plusa z dwóch powodów:
1) recenzja w pytke
2) w licbazie się psikałem rebelem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nawet mojej loszce się podobały
@NeuroTC: nie wiem. Nigdy nie zabiłem żadnej damy

@anonimek123: bo ty to bardzo się znasz jak jesteś 123 dwadzieścia wieków temu, szkoda tylko że zapach nietrzymanego moczu ci wszystko już zaglusza, cała percepcję zapachowa. Taki stary jestes, a pewnie jakby pieluchę trzeba zmienić to pierwszy byś mnie wolał