Wpis z mikrobloga

@RRybak: pośmiałbym się ale jutro czeka mnie wycieczka do x-koma ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak oni to uznają za nowe to może po prostu oddam (mam 14dni od odbioru bo zamówienie przez neta), ale nie wiem czy to jest w praktyce załatwiane jako "nasz błąd zaraz wymienimy" czy "sam panie to otworzyłeś"
@wuuut: bo jakbym załatwił to od ręki na miejscu to byłoby szybciej, ale zakładam, że jak to jest dla nich nowa to nie wymienię nowej na nowszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw jest program który pokazuje czas przepracowany karty? Bo jak kupię znowu to może być umiejętniej zaklejona a i tak używana.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewo: nowej na nowsza nie wymienisz ale możesz zwrócić i zamówić jeszcze raz



@Gr3gor: w sumie pograłbym w ping ponga :D ale jednak chciałbym w weekend pograć już, a teraz czekać na zwrot gotówki za tą i dopiero zamówienie składać ehh. a jeszcze dopłaciłem żeby z x-koma mieć całe zamówienie.
@Lewo: Wszystkie intele bez F na końcu np. 9600KF, 9400F nie mają integry, wszystkie Ryzeny z końcówką G mają integrę, nie pograsz na tym(no może na 3400g na minimalnych przy 720p) ale pulpit wyświetli.
@Lewo: równie dobrze mógł ktoś otwierać, by nalepić sklepowy sticker (zwłaszcza na jakąś śrubkę od chłodzenia, byś nie ściągał na gwarancji i nie psuł niepotrzebnie), a nie że używana w koparce 3 lata ;)