Wpis z mikrobloga

Polska ocipiała na punkcie koronawirusa. Tydzień temu umówiłem się na wizytę u dentysty, a dzisiaj dzwonią do mnie, abym opisał swój stan zdrowia... No tak, ledwo mamy kilka przypadków zachorowania w PL, ale każdy z nas jest potencjalnym ogniskiem zapalnym wirusa... Czy tylko ja mam całkowicie wysrane na to? Być może dlatego nie zależy mi na swoim bezpieczeństwie, ponieważ jestem śmieciem przegrywem- nienawidzącym swojej marnej egzystencji i pogrzebanym za życia...
#przegryw #koronawirus
  • 19
@Gringo44: ogladales filmik pewnego włocha, ktory siedzac głodny w aucie pod sklepem spozywczym powiedzial "wspolczuje tym, ktorzy sa glodni, nie maja rekawic i masek jak ja i nie moga wejsc do sklepu po zakupy". Skad wiesz co odbije rzadzacym i jakie zakazy i nakazy beda.
@George_Constanza: od dzbanów wyzywaj podobnych sobie, którzy lekceważą taki problem jak wirus przeciwko któremu nie ma lekarstwa ani szczepionki. Serio, czasem się zastanawiam jak go możliwe że takie głupie jednostki jak ty wciąż mają się dobrze.
@George_Constanza: Włosi też olali powagę sytuacji i jak się to skończyło? Widać jaki u nich jest #!$%@?. Nawet lekarze o tym trąbią żeby nie powtórzyć błędu Włochów. Daj już sobie siana bo jeśli dla ciebie to nie jest problem to nie oznacza, że to się nie rozwinie.
Czy tylko ja mam całkowicie wysrane na to? Być może dlatego nie zależy mi na swoim bezpieczeństwie, ponieważ jestem śmieciem przegrywem- nienawidzącym swojej marnej egzystencji i pogrzebanym za życia...


@Poliorketes: ma tak samo z tych samych powodów co ty