Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#otto właśnie wysłało mi email że jestem im winien 570€ po 4 miesiącach od zakończenia z nimi pracy i wg nich mam tylko 5 dni na wysłanie im tego zanim wyślą to do firmy windykacyjnej.
Wysłałem im email prosząc o wyjaśnienie za co i za jaki okres taka opłata, bo nie zamierzam płacić wcześniej. Ktoś z #holandia #prawo może pomóc? Mieszkanie własne, własny transport więc za to nie mogli. W Solarisach nic nie ma poza tym że w styczniu pojawił się jeden na stronie mojego profilu (2 miesiące po zakończeniu pracy więc tam nie zaglądałem) na -570€ bez żadnych wyjaśnień poza opisem "rekalkulacja"
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymariel: za ta rekalkulacja to jakieś cuda na kiju są. Wysłali maila, w niedzielę, że będzie coś takiego i z wtorkową wypłata wezmą co im należne. Nic takiego nie wyszlo a owe solarisy, z ową rekalkulacja dali po miesiącu. Mi powinni zapłacić 12 centów. Wpisali 0€...
Wiem jakie są o nich opinie ale od czerwca zeszłego roku do stycznia bieżącego byłem zadowolony. Teraz #!$%@? taką maniane, że głowa mała. I wszystko