Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam stażu, a raczej praktyki studenckiej najlepiej płatnej na 3 miesiące wakacji we wroclaw, btw jestem studentem automatyki na robotyki na wydziale elektrycznym #pwr. Głównie interesują mnie wyjazdy/serwisy/delegacje. 3 razy z rzędu w czasie wakacji pracowałem na utrzymaniu ruchu przez 3 miesiące, mam uprawnienia SEP do 1kV, prawo jazdy wiadomo. Myślałem nad abb, ale na ich stronie nie ma żadnych konkretów. Myślicie, żeby po prostu wysłać maila i czekać? Jakie inne firmy zajmują się takimi serwisami, ktoś kojarzy?
#pytanie #kiciochpyta #staz #praktyki
  • 13
@Tytyka: Nie neguję twojego doświadczenia 3x3 miesiące, ale miej to z tyłu głowy, że takich szukających praktyk jak ty są tysiące, HRki aby cię znaleźć będą musiały znaleźć cię wśród wielu innych cvek.
@Ravenuss: ale racja, nikomu bym nie polecał studiować na tym wydziale pełnym leśnych dziadków. Materiał z każdej dziedziny omawiany ogólnikowo i w sumie nie wiadomo do końca czego się człowiek uczy xD
Ja robiłem praktyki w Elektrotimie. Kilka razy wyjezdzalem na różne pomiary, raz byłem na dwa tygodnie w delegacji przy mufoeabiu kabli 110kV. Generalnie zależy do jakiego działu trafisz. Ogólnie praktyki polecam, plusem jest też to że płacą xdd