Wpis z mikrobloga

@lsxol123 ja jutro jade do taty, wlasnie poszedl na eme. Od tygodnia po ponad 40 latach juz nic krwa nie musi. Zyje sobie na wsi, ale... mam mu zamiar przemowic do rozumu, ze moze kuzwa nie isc do kosciola, ze to nie jest jakis #!$%@? grzech, ze ma o siebie dbac, wiec jak chce zawsze moze zadzwonic do ksiedza aby ten przyszedl z wizyta i komunia, jak juz jest religijny.
@lsxol123: Ja miałem #!$%@? rok, pochowałem nagle ojca, dziadków oraz wujka. Wszystko w ciągu 12 miesięcy. Już i tak nie mam kogo zarazić w starszym wieku więc jeden stres mniej.
@lsxol123: W moim przypadku jest to samo. Nie martwię się o siebie, narzeczoną, czy siostrę, bo jesteśmy młodzi i nie cierpimy na żadne przewlekłe choroby, ale np. moja mama ma 64 lata., ojciec 72 l., a babcia 84 l. Najgorsze jest to, że teraz boję się ich odwiedzić, bo mogę nosić wirusa nawet o tym nie wiedząc.
@lsxol123: nic nie mów, moi nie dość że mają 60 lat to na dodatek oboje mieli niedawno chemioterapię, także ryzyko jeszcze większe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale bym się #!$%@?ł, jakby się okazało że oboje pokonali raka tylko po to żeby umrzeć od jakiegoś #!$%@? wirusa który rozprzestrzenił się bo ludzie mieli w dupie zalecenia WHO itp...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wankiel: współczuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) no cały ten wirus #!$%@? niesamowicie. Byłem w Chinach pół roku i najgorsze, że oni faktycznie tak jedzą, a ich bazarki z mięsem na powietrzu to tragedia.