Wpis z mikrobloga

Po czasie, jak zaczynam rozmyślać nad tym, co się stało, to zadaje sobie jedno pytanie. Dlaczego oni tego nie świętowali? Dla mnie jest to dziwne osiągając taki sukces, spełniając siebie potem nagrać film na sofie, gdzie przyjaciel płacze przed kamerą. Trochę mam wrażenie, że ten projekt się skończył i każdy pójdzie na swoje. Dostali na koniec wyprawkę w postaci swoich kanałów i teraz od nich będzie zależało, co z tym zrobią. Gdyby jutro mieli znowu nagrywać film, to Tromba, by chyba nie płakał. Weronika też wątpię, by była tak wylewna, żeby mówiła, że stali się dla niej przyjaciółmi. Kasia nie dziękowała za to, że ją tak przyjęli w domu. Może wymyślam, doszukuje się czegoś czego nie ma.
#friz #ekipa
  • 11
@piotrullo: no to bylo zbyt brutalne pozegnianie i ta rozpacz Tromby straszna. To konidc tego co bylo. Oni pewnie wiedzieli od dawna dlatego sprytna, pazerna na kase Wera zalozyla wlasny sklep i pracowala glownie nad wlasnym kanalem i dlatego tez powstaly kanaly calej reszty aby wlasnie kazdy probowal uciułać coś dla siebie no ale niestety nic z tego nie bedzie. Ja nawet po zlosci nie bede ich osobnych filmow ogladac bo
@piotrullo: przecież było na odcinakch mówione jak i w wywiadach na innych kanałąch że w planach jest wrzucanie 2 do 3 filmików na tydzień, kontent nieco bardziej poważny i ambitny coś ala 16+ , mówione też było że dom nadal będą wynajmować i ekipa ma się poszerzać .... a wy z teoriami że koniec xD ale zgadzam się że Friz ciągnie wszystko inni mają mega nudę na kanałach a wyświetlenia robią
@cris-raven: to dlaxzego nikt dzis zadnej relacji nie wrzucil jak wrazenia po finale? jakie plany na teraz? kiedy kolejny film i jak to bedzie wygladac? zero wyjasnien i zakopali sie pod ziemie ucinajac sobie zasiegi i tak jak teraz sie interesujemy tak za tydzien bedzie juz o 40% mniej osob to sledzic a za miesiac zostanie jakiea 30% jeazcze tych co oczekuja i sa najbardziej uzaleznieni i wytrwali i sledza potem
A tak na poważnie to tylko Friz się dorobił ;p Reszta rozejdzie się w swoje strony i siema, jakoś nie widzę przyszłości dla reszty jeśli chodzi o właśnie kanały na YT i utrzymanie się tej platformy. Tak jak powiedział kolega wyżej Wera wiedziała co się kroi i założyła własny sklep żeby z czegoś dochody były ;p Ale to kropla w morzu co do Ekipatonosi ;p I nie widzę rów idź przyszłości co
@corryand: Na kanał Marty wszedłem dzisiaj po raz pierwszy, jak sprawdzałem, czy nikt nie dodał filmu. Nie interesuje mnie ona sobą jako osoba. Jest taka odrzucająca. U Mixera widziałem jakieś filmy z dżinem, który zgaduje o jaką osobę chodzi. Serio? U Krzycha widziałem z jakieś dwa pierwsze filmy, a potem przestałem oglądać, bo mnie jakoś motoryzacja nie kręci, a na dodatek w takim wykonaniu. Bo mimo, że jest to inny "format",
@piotrullo: Patec i Krzuchu sa super ale wlasbie w filmach ekipowych, osobno jakos nie potrafia tego uciagnac i zrobic podobny zabawny content.
Marta z Mixerem sa w porzadku ale kompletnie nie maja pomyslu na siebie i swoj kanal i robia jakies gierkimi testy co moze 8 latka tylko zadowoli. Nuuuuudaaa
@bartes99: no tylko nie rozumiem dlaczego akurat kazdy z czlonkow ekipy mialby sie trzymac tego, zeby nic nie wrzucac nawet