Wpis z mikrobloga

#koronawirus ##!$%@? #receopadajainietylko

Koronawirus ZABIJA MĘŻCZYZN szybko, a kobiety powoli. TO ONE UCIERPIĄ NAJBARDZIEJ NA EPIDEMII
Koronawirus ZABIJA MĘŻCZYZN szybko, a kobiety powoli. TO ONE UCIERPIĄ NAJBARDZIEJ NA EPIDEMII

Nawet nie chce mi się tego komentować, niektórym z tej poprawności i równouprawnienia palma odpier@#$la

https://wyborcza.pl/7,75399,25771187,koronawirus-zabija-mezczyzn-szybko-a-kobiety-powoli-to-one.html#S.DT-K.C-B.3-L.3.maly
EmDeCe - #koronawirus ##!$%@? #receopadajainietylko

Koronawirus ZABIJA MĘŻCZYZN sz...

źródło: comment_15837562543VeDwcWuYMzKJv2jA878VR.jpg

Pobierz
  • 22
@EmDeCe: mnie śmieszy że na wykopie są ludzie, którzy twierdzą, że Wyborcza to dobra gazeta. Przecież oni regularnie robią takie fiołki logiczne, żeby wszystko się zgadzało z ich światopoglądem, że to aż komicznie wygląda. Nawet o wirusie nie potrafią rzetelnie napisać, mimo że to z polityką nie ma nic wspólnego.
@Arytmetyk:
1. To, że w Chinach kobiety są traktowane gorzej, wiadomo od dawna. Wyborcza rozszerza chińskie problemy na cały świat i łączy to z koronawirusem. Wątpię, żeby w Polsce, czy Niemczech, kobieta-lekarz miała gorzej, niż mężczyzna-lekarz. A w Chinach tak jest zarówno jak jest wirus, jak i go nie ma, więc dla mnie zero związku z epidemią.

2. Przemoc domowa w stosunku do mężczyzn przemilczana. A przeciwko niej występują "aktywistki". Dobre
Wyborcza rozszerza chińskie problemy na cały świat


@Detharon: To nie są chińskie problemy, udział kobiet w światowej słuzbie zdrowia to 70%.

Dobre kobiety, źli mężczyźni. Tak jakby świat był czarno-biały.


To sobie sam dopowiedziałeś bo ja nic nie widzę takiego tam napisanego. I nic dziwnego, że o problemie większym jest głośniej. podobnie jak wyżej - cierpi na tym więcej kobiet niz mężczyzn. Napisałem fakt. To świadczy, że uprawiam jakąś ideologię?

Z
Arytmetyk - > Wyborcza rozszerza chińskie problemy na cały świat

@Detharon: To nie...

źródło: comment_1583765669z3wTwG50dr2gJCG9HyC91o.jpg

Pobierz
To nie są chińskie problemy, udział kobiet w światowej słuzbie zdrowia to 70%.


@Arytmetyk: to są chińskie problemy, bo w Europe czy w USA, z tego co mi wiadomo, kobiety nie pracują z gorszym sprzętem, ani nie muszą golić głów. Wyborcza pisze "kobiety", a podaje jakieś skrajne przykłady z Chin.

To świadczy, że uprawiam jakąś ideologię?


Nie, to jedynie świadczy, że interesuje Cię temat, który w rzeczywistości nie jest związany z
@Detharon nie zgadzam się z Tobą ale szanuje za uzasadnienie inne niż OPa które brzmiało "palma odwala".

@EmDeCe emm, natychmiast zacznę się tym przejmować w kontekście koronowirusa od razu gdy górnicy przejmą od medyków zadanie walki z nim.
@Arytmetyk: Czekaj, czekaj tytuł to:

Koronawirus zabija mężczyzn szybko, a kobiety powoli. To one ucierpią najbardziej na epidemii


Czy nie logicznym jest, że jeśli z jego powodu umrze więcej mężczyzn niż kobiet to oni ucierpią najbardziej? Czy przekładasz dyskomfort kobiety nad życie mężczyzny?