Wpis z mikrobloga

Cichy wyprane, miejsca różne ogolone, kupię jakieś nowe perfumy po wypłacie i w środę wolne więc jeszcze fryzjer a potem lecę na Wrocek do dziewczyn. No i teraz pytanie ile div zaliczę? A wy co dalej frustracja i brak dotyku kobiety? Na Rokse chłopaki, na Rokse. Innego wyjścia nie znajdziecie i prędzej czy później skończycie jak ja.
#przegryw

Ile dziewczynek pukne?

  • 2 18.2% (4)
  • 3 czyli wyrównam rekord 22.7% (5)
  • 4-5 jednego dnia czyli rekord 59.1% (13)

Oddanych głosów: 22

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rakietynabosnie: Ostyaniw razem byłem u divy 2 tygodnie temu a nie wale 8 dni żałosny człowieczku któremu żal i ból tylek ściska mocno że jakiś przegryw oszukując system wali w tylek lepsze od twoejje dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: xDDDddd 21 lat bez ruchania here i dalej nie mam pociagu seksualnego jestem p---------m mnichem a ty sobie frustracie wmawiaj ze to ci pomaga, potem za 20 lat bedziesz miał stunted view na to wszystko i zycze Dla Ciebie (celowo z duzej) powodzenia
  • Odpowiedz
@rakietynabosnie: No widzisz to jesteśmy ten sam rocznik a to że nie masz pociągu to jie jest normalna sprawa bo każdy zdrowy człowiek ma więc to z tobą jest coś nie tak dzbanku xD
I za 20 lat to ja już chcę koniec życia. Chcę pożyć maks do 40
  • Odpowiedz