Wpis z mikrobloga

Mankamnety #iphone
- brak dymków na messenger, mniej wygodne niż na androidzie
- brak normalnego zgrywania plików na windowsa
- upierdliwe ustawianie własnego dzwonka
- upierdliwe wgrywanie własnej muzyki
- brak przydatnych rzeczy jak aod czy dioda powiadomień
- slono trzeba płacić za dodatkową pamięć urządzenia

Ogólnie iPhone jest spoko ale z połączeniem z MacBook oraz np Apple watch jak ktoś ma sam iPhone jak dla mnie strata kasy
#apple
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Herato: przesadzasz. Moja dziewczyna ma iP, a ja androida. Zgadnij to szybciej zapchał te pamięć (oba 64GB). Appki na japko są mniejsze, a samo zarządzanie pamięcią jest dużo lepsze. Dymki z Messenger? Od razu wyłączyłem, więc to bardzo subiektywne odczucie. AOD jest, ale tylko jako appka i na telefonach z OLED. Wgrywanie muzyki też trochę abstrakcja, nikt ze znajomych od kilku lat tego nie robi bo jest Spotify.

Soft w iP
@100x: miałem na myśli gesty ogólnie w iP. Aż tak tej klawiatury nie znam, ale motyw z cyferkami działa w polskiej klawiaturze. Sam używam tylko iPada, bo uznałem że jeśli mam do wyboru nowy tablet na andku albo 4 letniego używanego iPada to wolę iPada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Herato: zdecydowanie, chociaż zależy do czego. Ja kupiłem żeby oglądać netflixa i przeglądać neta kiedy gdzieś wyjeżdżam. Chciałem coś czego nie zaśmiecę, bo ma poprostu działać. No i żeby było stabilne mimo upływu czasu. I do tego nadaje się świetnie.
Wybór padł na iPad Air 2. I tu przepraszam, on ma 6 lat. Kupiłem za niecałe 800 zł. Wersja 64 GB, 32 chyba nie wystarczyła bo mam sporo aplikacji.

plusy:
*
@Herato: mam 2019 od premiery i wszystko łyka bez zająknięcia. Gry działają płynnie np CoD online czy Baldur. Do neta i filmów jak znalazł - jak mi się kompa nie chce odpalać to YT konsumuje na iPadzie.