Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłam oglądać 2 sezon Domu z papieru, serial strasznie mi się spodobał swoją drogą. Wiem że wyszedł 3 sezon i chyba za miesiąc ma wyjść kolejny. Problem w tym, że 2 sezon skończył się w dobrym stylu, zamknął (chyba) wszystkie wątki i w sumie nie ma tam nic do dodania. Obejrzałam z ciekawości zwiastun 3 sezonu i wydaje mi się być taki strasznie na siłę, całe to porwanie Rio i powrót "szkółki" Profesora jakoś w ogóle do mnie nie przemawiają. Warto oglądać dalej czy lepiej sobie odpuścić i nie psuć sobie dobrego wrażenia?
#domzpapieru #lacasadepapel #netflix #seriale
  • 10
@rosea_balteum obejrzyj. Masz takie wrażenie bo pierwsze 2 sezony( które są 1 ale Netflix pociął)produkowane są przez tv Hiszpańska( i jak puszczali w TV u nich to nie był serial jakąś tam rewelacja) a 3-5 sezonu już prawa kupił Netflix i to oni kręcą sezony a nie hiszpanska tv
@rosea_balteum imo ta akcja z 3 sezonu strasznie naciągana, w dodatku brak Berlina, który dla mnie był najlepszą postacią (,) (są tylko sceny wspominkowe o nim). Nie tracisz wiele jeśli nie obejrzysz kolejnych sezonów
@susuke15: O proszę, tego się nie spodziewałam. Myślałam że to od początku do końca produkcja Netflixa. Aż byłam zaskoczona właśnie bo ostatnio mało który ich serial trzymał poziom przez cały czas. Zauważyłam że mają taką tendencję dorabiać niepotrzebne sezony do już zamkniętych historii - jak to było chociażby w przypadku TEOTFW. Raz im wyjdzie lepiej a raz gorzej ale niesmak pozostaje (,)

@wogbius: Raczej się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rosea_balteum: Raczej nie :-) Aczkolwiek - wydaje mi się - to tak właśnie jest, że przy wysokiej inteligencji ma się coraz wyższe wymagania odnośnie spójności przedstawionego świata. Co innego w filmach fantastycznych/bajkach, gdzie stworzone uniwersum rządzi się swoimi prawami - choćby były one rozbieżne z naszą wiedzą fizyczną to tak może być o ile tworzy to spójną wizję świata. Żebyś mnie źle nie zrozumiała - to że masz taki gust nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rosea_balteum: No właśnie do minusów zapomniałem dopisać grę aktorską - szczególnie pierwszoplanowej roli Tokio. Ta laska przez większość czasu wygląda jak zdziwiony kurczak z pochyloną głową. Nie da się oglądać scen z jej udziałem z powagą bo od razu człowiek myśli że jest niepełnosprawna.
@Intelektualista: Nie powiem że nie zauważyłam nieścisłości i wpadek chociażby tak podstawowych jak unosząca się klatka piersiowa aktora który miał być martwy XD Serial oceniam za całokształt, po prostu dobrze się przy nim bawiłam a to chyba najważniejsze ʕʔ